► Nowy Sącz
Galeria Trzy Korony


ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz
+48 883 911 007

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 09:00 - 21:00

Jednorazowe e-papierosy z Liquider Store Nowy Sącz - kiedy warto po nie sięgnąć?

Coraz więcej osób z Nowego Sączasięga po e-papierosy, chcąc zastąpić klasyczne papierosy zdrowszą, tańszą i ciekawszą alternatywą. Oprócz standardowych urządzeń, przeznaczonych do wielokrotnego użytku, w sklepach znajdują się także jednorazowe papierosy elektroniczne. W jakich sytuacjach będą dobrym wyborem?

Czym cechują się jednorazowe papierosy elektroniczne?

Jednorazowe papierosy elektroniczne dostępne w Nowym Sączu są urządzeniami praktycznie bezobsługowymi. Wymagają jedynie zaciągnięcia się - to ono powoduje uruchomienie grzałki i szybkie podgrzanie liquidu w celu uwolnienia z niego pary. Nie mają przycisków, dodatkowych akcesoriów, ani też dodatkowych opcji. Co więcej, nie ładujemy ich ani nie uzupełniamy kolejnymi porcjami liquidu. Działają jedynie do momentu jego wyczerpania albo rozładowania wbudowanego akumulatora.

Takie działanie jednorazowych e-papierosów ma swoje zalety, ale też wady. Wśród tych ostatnich na uwagę bez wątpienia zasługuje cena. Jednorazówki używane codziennie nie byłyby ekonomiczne.

Z kolei największą zaletą korzystania z nich bez wątpienia jest szybkość i bezproblemowość. Są odpowiedzią na potrzeby osób, które żyją szybko i preferują jednorazowe akcesoria, które później mogą bez żalu wyrzucić. Mogą być też atrakcyjne w kilku sytuacjach, które opisujemy poniżej.

Po pierwsze: gdy chcesz sprawdzić, czy e-papierosy ci odpowiadają

Jeśli do tej pory nie paliłeś albo paliłeś wyłącznie klasyczne papierosy, pewnie zastanawiasz się, czy e-papierosy będą dla Ciebie. Nie wiesz, czy Ci posmakują, czy będą choć trochę podobne do tradycyjnego tytoniu, albo czy w ogóle będziesz chciał kontynuować korzystanie z nich po pierwszym razie. W takiej sytuacji wydawanie większej sumy na pełne dodatkowych opcji urządzenie może wydawać Ci się bezsensowne. Rozumiemy to, dlatego doradzamy zakup jednorazowego e-papierosa, który na pewno znajdziesz w sklepie Liquider Store w Olkuszu. Jest tani i łatwy w użyciu, a jednocześnie pozwala przekonać się, czy taki rodzaj hobby Ci odpowiada. Jeśli nawet nie będzie dla Ciebie, po prostu wyrzucisz urządzenie po jego wyczerpaniu. A jeśli e-palenie Ci się spodoba, będziesz mógł kupić papierosa elektronicznego do wielokrotnego użytku.

Po drugie: do wypróbowania nowego smaku

Być może do tej pory próbowałeś tylko liquidów i premixów o tytoniowym lub mentolowym smaku. Chcesz przekonać się, czy przypadnie Ci do gustu odmienny aromat, na przykład delikatny arbuz albo słodkie cukierki? Wystarczy, że zajrzysz do Liquider Store Nowy Sącz, a znajdziesz tam całą serię aromatyzowanych, jednorazowych e-papierosów. Możesz dzięki nim przekonać się, które smaki będą dla Ciebie najlepsze, aby potem wybrać je w większej, na przykład 10-mililitrowej wersji.

Po trzecie: gdy Twój e-papieros nie działa albo został w domu

Przyjechałeś do Nowego Sączu tylko na dzień lub dwa i zapomniałeś wrzucić do torby podróżnej swój e-papieros? A może chwilowo jest zepsuty i czekasz na wymianę części? Rozumiemy, że nie chcesz rezygnować ze swojego hobby. Dlatego w takich awaryjnych sytuacjach proponujemy Ci właśnie jednorazowe papierosy elektroniczne. Z powodzeniem zastąpią ten, którego chwilowo nie możesz używać.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności