INTERESUJE CIĘ ZAKUP W ILOŚCIACH HURTOWYCH?
SKONTAKTUJ SIĘ Z WŁAŚCIWYM PRZEDSTAWICIELEM REGIONALNYM.

Chętnie udzielimy informacji i pomożemy nawiązać współpracę.

►Kierownik Handlowy

Piotr Dolny
☎ +48 881 668 007
✉ p.dolny@liquider.eu

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz złożyć zamówienie? Prosimy o kontkat z przedstawicielem lub kierownikiem handlowym.

►Pomorskie

Tomasz Kamiński
☎ +48 609 348 632
✉ tomasz@liquider.eu

Paweł Płoński
☎ +48 574 092 140
✉ p.plonski@liquider.eu

►Wielkopolskie

Sylwia Maciejewska
☎ +48 734 133 896
✉ s.maciejewska@liquider.eu

Mariusz Tokarz
☎ +48 698 479 377
✉ m.tokarz@liquider.eu

►Kujawsko-Pomorskie

Mariusz Tokarz
☎ +48 698 479 377
✉ m.tokarz@liquider.eu

Bartłomiej Pałygiewicz
☎ +48 730 829 343
✉ b.palygiewicz@liquider.eu

►Mazowieckie

Patrycja Radomska
☎ +48 577 828 007
✉ p.radomska@liquider.eu

►Dolnośląskie

Maciej Wieczorek 
☎ +48 883 565 007
✉ m.wieczorek@liquider.eu

► Łódzkie

Bartłomiej Pałygiewicz
☎ +48 730 829 343
✉ b.palygiewicz@liquider.eu

►Lubelskie

Kamil Kłudka
☎ +48 883 911 007
k.kludka@liquider.eu

►Małopolskie

Rafał Goldman
☎ +48 795 111 996
✉ r.goldman@liquider.eu

► Zachodniopomorskie

Ewa Niczyj
☎ +48 884 955 007
✉ e.niczyj@liquider.eu

►Podkarpackie

Ewelina Skorczyk
☎ +48 575 339 007
✉ hurt@liquider.pl

INTERESUJE CIĘ ZAKUP W SYSTEMIE VANSELINGU?
SKONTAKTUJ SIĘ Z WŁAŚCIWYM PRZEDSTAWICIELEM REGIONALNYM.

Chętnie udzielimy informacji i pomożemy nawiązać współpracę.

►Kierownik Handlowy

Piotr Dolny
☎ +48 881 668 007
✉ p.dolny@liquider.eu

►Małopolska

Rafał Goldman
☎ +48 795 111 996
✉ r.goldman@liquider.eu

► Łódzkie

Piotr Gawin
☎ +48 883 411 007
✉ p.gawin@liquider.eu

►Pomorskie

Paweł Płoński
☎ +48 574 092 140
✉ p.plonski@liquider.eu