INTERESUJE CIĘ ZAKUP W ILOŚCIACH HURTOWYCH DO TWOJEGO SKLEPU/ HURTOWNI?
SKONTAKTUJ SIĘ Z WŁAŚCIWYM PRZEDSTAWICIELEM REGIONALNYM.

Chętnie udzielimy informacji i pomożemy nawiązać współpracę.

►Kierownik Handlowy

Piotr Dolny
☎ +48 881 668 007
✉ p.dolny@liquider.eu

►Key Account Manager / Sieci zorganizowane

Henryk Kowal
☎ +48 575 339 007
✉ h.kowal@liquider.eu

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz złożyć zamówienie? Prosimy o kontkat z przedstawicielem lub kierownikiem handlowym.

►Pomorskie

Tomasz Kamiński
☎ +48 512 707 642, +48 574 092 140
✉ tomasz@liquider.eu

►Wielkopolskie

Sylwia Maciejewska
☎ +48 734 133 896
✉ s.maciejewska@liquider.eu

Mariusz Tokarz
☎ +48 698 479 377
✉ m.tokarz@liquider.eu

►Kujawsko-Pomorskie

Mariusz Tokarz
☎ +48 698 479 377
✉ m.tokarz@liquider.eu

Bartłomiej Pałygiewicz
☎ +48 730 829 343
✉ b.palygiewicz@liquider.eu

►Mazowieckie

Krystian Woźniakowski
☎ +48 571 828 007
✉ p.wozniakowski@liquider.eu

►Dolnośląskie

Maciej Wieczorek 
☎ +48 883 565 007
✉ m.wieczorek@liquider.eu

► Łódzkie

Bartłomiej Pałygiewicz
☎ +48 730 829 343
✉ b.palygiewicz@liquider.eu

►Lubelskie

Justyna Samoń
☎ +48 883 911 007
j.samon@liquider.eu

►Małopolskie

Piotr Dolny
☎ +48 881 668 007
✉ p.dolny@liquider.eu

► Zachodniopomorskie

Ewa Niczyj
☎ +48 884 955 007
✉ e.niczyj@liquider.eu

►Podkarpackie

Przemysław Białek
☎ +48 500 635 130
✉ p.bialek@liquider.eu

►Podlaskie

Małgorzata Urwanowicz
☎ +48 793 534 121
✉ m.urwanowicz@liquider.eu