Aktualności

Zmiana adresu firmy

Uwaga Klienci! 9 sierpnia oficjalnie przeniesiemy się do nowej siedziby.

Kiermasz sprzętu vol. 3

Już niedługo każdy waper będzie mógł uzupełnić swoją kolekcję e-papierosów na trzeciej edycji kiermaszu sprzętowego organizowanym przez Liquider Store.

Ice peak

Czy jest coś lepszego w czasie upału od orzeźwiającego powiewu zimna? Właśnie to dla Was przygotowaliśmy wprowadzając serię Ice Peak ponownie do sprzedaży!

Nowy punkt w Polkowicach!

Mamy dobrą wiadomość dla waperów z Polkowic. Już w lipcu otworzymy u Was nasz sklep Liquider Store z pełnym asortymentem.

Kiermasz sprzętu vol. 2

Już niedługo każdy waper będzie mógł uzupełnić swoją kolekcję e-papierosów na jedynym drugiej edycji kiermaszu sprzętowym organizowanym przez Liquider Store.

Uwaga działamy dalej!

Punkty E-Papierosy JOYE

Drodzy Klienci. Mamy dobrą wiadomość. Produkty naszych marek w tym nowe premixy Blok Ekipa dostaniecie również u naszego partnera E-Papierosy JOYE. Poniżej lista sklepów.

Kiermasz sprzętu

Już niedługo każdy waper będzie mógł uzupełnić swoją kolekcję e-papierosów na jedynym kiermaszu sprzętowym organizowanym przez Liquider Store.

Kiermasz Sprzętów

Mega niskie ceny czekają! Już w kwietniu zapraszamy na kiermasz e-papierosów i akcesoriów do wybranych sklepów w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu,

Uwaga! Uwaga! Od dłuższego czasu pracujemy nad super tajnym MEGA projektem! Już niedługo wszystko się wyjaśni!

Team Hero

Znasz ten euforyczny stan, w którym czujesz smak kolorów? Ta seria premixów to płynne szczęście o różnokolorowych smakach. Do wyboru masz owocowe kompozycje, takie jak nieśmiertelna czerń, kosmiczna zieleń, magiczna czerwień czy zwariowana żółć. spróbuj już dziś.

Oferta specjalna Liquider!

Pierwsze dni 2021 roku za nami! Jak się zapowiada u Was dalsza jego część!? Czy może już tęsknicie za 2020?

Żegnamy rok 2020

3...2...1... już 24.12 od samego rana startuje Nasza końcoworoczna wyprzedaż!