►Opole
CH Solaris 


plac Kopernika 16, 45-040 Opole
+48 796 945 096

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 09:00 - 21:00

Premixy do e-papierosów z Liquider Store Polkowice. Jak z nich korzystać?

Każdy e-papieros, aby mógł spełniać swoje zadanie, musi być wypełniony odpowiednim liquidem. Nie zawsze jednak decydujemy się na zakup klasycznego, gotowego już płynu. Coraz więcej osób poszukuje nowych rozwiązań, w tym nowych smaków, jakie mogą zaoferować im premixy. Sprawdź, jak z nich korzystać i gdzie kupić najciekawsze wersje w Opolu.

Czym dokładnie jest premix?

Premix to inaczej shot, który służy do przygotowania liquidu do e-papierosa. Jest to skoncentrowany aromat, a jeszcze częściej zestaw aromatów, który pozwala na przygotowanie liquidu o dowolnie wybranym stężeniu nikotyny. Odznacza się przede wszystkim niezwykle intensywnym smakiem, a także doskonałą proporcją VG/PG rzędu 70% / 30%. Bardzo łatwo miesza się z dostępnymi bazami do liquidów, co pomaga w przygotowaniu ostatecznego płynu.

Ważną zaletą premixów dostępnych w Opolu jest butelka, która zazwyczaj mieści aż 60 ml płynu. Wypełniona jest 40 ml aromatu. Wystarczy dodać do niej 20 ml bazy nikotynowej lub beznikotynowej, aby otrzymać gotowy produkt. Takie rozwiązanie sprawia, że wykorzystanie premixów jest łatwe, szybkie i mogą się go podjąć nawet początkujący użytkownicy papierosów elektronicznych.

Jak przygotować liquid z premixu?

Jak już wspomnieliśmy, aby przygotować liquid, wystarczy zmieszać premix z bazą nikotynową lub beznikotynową. Sięgając po bazę o określonym stężeniu, można uzyskać liquid o dowolnie wybranej mocy, od takiego, który w ogóle nie zawiera nikotyny, aż po taki, w którym jej zawartość sięga 6,67 mg/ml.

Samo przygotowanie liquidu jest banalnie łatwe. Wystarczy uzupełnić butelkę premixu bazą do samego końca i wymieszać, aby w płynie równomiernie rozprowadzone zostały wszystkie składniki. Następnie pozostaje już tylko dozowanie do e-papierosa.

Smaki, które przykuwają uwagę

Premixy są przede wszystkim odpowiedzią producentów na potrzeby zmieniającego się rynku. Z czasem każdemu użytkownikowi papierosa elektronicznego mogą znudzić się klasyczne smaki, takie jak tytoniowy czy mentolowy. Wówczas zacznie poszukiwać czegoś nowego, co na nowo odkryje przed nim czar e-palenia. Idealnie sprawdzą się w tej roli właśnie premixy ze sklepu Liquider Store Polkowice.

Premixy zostały przygotowane między innymi jako mieszanki wielosmakowe, które zachwycają swoim wyrazistym, bogatym aromatem. Możemy podzielić je na wiele grup smakowych, w których znajdziemy zarówno bardziej słodkie, deserowe, jak też orzeźwiające nuty. A jakie premixy ze sklepu Liquider Store Polkowice sami wytypowaliśmy?

Pierwsze godne uwagi produkty to jabłkowa linia Neuron, która zachwyca orzeźwiająco-słodkimi smakami. Nuty jabłka przywodzą na myśl ciepłe, letnie dni, a ciekawe dodatki sprawiają, że nigdy się nie nudzą. Pomarańcza, cytryna czy menthol dodadzą więcej orzeźwienia, z kolei wiśnia i jagoda zapewnią odrobinę słodyczy.

Kolejnymi naszymi faworytami są premixy Incredible, które cechuje niesamowite połączenie wielu smaków. Owoce, które do nich trafiają, zawsze niesamowicie pobudzają zmysły i tworzą kompozycje, których nie miały klasyczne liquidy.

Ostatnie na naszej liście są premixy Shots Over Baghdad, które mają zarówno bardziej wyraziste, jak i delikatniejsze smaki. Na słodkie popołudnie proponujemy ananas, kokos i mleko, a na większe pobudzenie zmysłów - cytrynę, truskawkę i smoczy owoc.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności