►Toruń
CH Nowe Bielawy


ul. Olsztyńska 8, 87-100 Toruń
 +48 730 862 079

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 9.00 - 21.00

Pod i e-papieros jednorazowy z Liquider - kiedy warto po nie sięgnąć?

Świat e-papierosów jest bardzo bogaty i oferuje różnorodne rozwiązania dla osób, które chciałyby zażywać nikotynę w sposób najbardziej dla siebie komfortowy. W Toruniu dostępne są między innymi pody i papierosy elektroniczne jednorazowe, które mogą różnorodne potrzeby. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Czym charakteryzuje się zwykły e-papieros?

Aby mówić o dwóch specyficznych typach papierosów elektronicznych, o których wspominamy we wstępie, na początek warto krótko scharakteryzować standardowe e-papierosy. Są one bowiem bazą wyjściową do porównania wymienionych, innowacyjnych modeli.

Najbardziej popularne e-papierosy są zbudowane z kilku elementów: atomizera (łączącego zbiorniczek na liquid z grzałką), baterii, ustnika, przewodów, włącznika, wyświetlacza i obudowy. Aby ich używać, należy nacisnąć przycisk włączania i przytrzymać go aż do zakończenia zaciągnięcia. To on uruchamia bowiem grzałkę, powodując uwolnienie charakterystycznej mgiełki z aromatami i nikotyną. Po zwolnieniu przycisku grzałka wyłącza się, dzięki czemu liquid nie jest dalej zużywany, a sama grzałka zachowuje jak najdłużej swoją wysoką moc.

Standardowe e-papierosy zazwyczaj wyposażone są w grzałki o stosunkowo dużych mocach i pojemne baterie, rzędu 1300-1500 mAh. Wielkość całego urządzenia mieści się w zakresie kilkunastu centymetrów.

Pod, czyli minimalizm

Dla osób, które chciałyby skorzystać z rozwiązania naprawdę minimalistycznego i szybkiego, przygotowane zostały pody. Ten rodzaj e-papierosa odznacza się mniejszymi wymiarami (zazwyczaj nie przekracza 11 cm długości) i kompaktową budową. Większość elementów tworzy jedną całość, której nie można rozebrać na poszczególne części - na przykład ustnik może być jednocześnie zbiorniczkiem na liquid.

Pody charakteryzują się przede wszystkim małą pojemnością baterii i grzałkami o nieco mniejszych mocach niż w przypadku standardowych e-papierosów. Jednak dzięki temu pozwalają na wyjątkowo szybkie ładowanie. Zazwyczaj wystarczy godzina do uzyskania pełni mocy akumulatora, co oznacza, że taki papieros elektroniczny zdążymy naładować nawet podczas powrotu z pracy do domu. Co więcej, ich specyficzna budowa pozwala na jednoczesne ładowanie i wapowanie.

E-papierosy typu pod są szczególnie polecane osobom bardzo aktywnym, którym zależy na szybkim ładowaniu i minimalnym rozmiarze, bez konieczności wykorzystywania wysokich mocy grzałek.

Jednorazowy papieros elektroniczny

Zupełnie odmienną alternatywą są jednorazowe e-papierosy, które od pewnego czasu zdobywają uznanie w niektórych kręgach palaczy. Są to urządzenia o bardzo prostej budowie, których nie można uzupełnić liquidem czy premixem albo naładować ponownie. Działają do wyczerpania płynu albo akumulatora, po czym należy je wyrzucić. Co więcej, w jednorazówkach nie znajdziemy żadnej możliwości regulacji parametrów pracy ani nawet przycisku uruchamiającego. Włączają się w chwili zaciągnięcia, co czyni z nich bardzo prosty, szybki i minimalistyczny sposób wapowania.

Dla kogo polecamy jednorazowe papierosy elektroniczne ze sklepu Liquider Store Toruń? Przede wszystkim dla osób, które dopiero chcą sprawdzić, czy wapowanie się im spodoba. Jednorazówki są bardzo tanie i szybko się zużywają, dlatego nie narażają na duże koszty, nawet jeśli nigdy więcej nie sięgniesz po e-papierosa. Będą też dobrą opcją, jeśli chwilowo Twój ulubiony, standardowy e-papieros nie działa, a ty nie chcesz rezygnować z inhalacji.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności