►Ełk


baner_ogarniczenia.jpg

Liquider Store Park Handlowy Tu i Teraz


ul. Mickiewicza 19 , 19-300 Ełk
+48 504-599-290 

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 10.00 - 18.00,  sobota 10:00-16:00

Pięć największych zalet korzystania z e-papierosów

Rozważania nad tym, czy kupić e-papierosa często krążą wokół tego, jakie korzyści niesie ze sobą korzystanie z takiego urządzenia. A może lepiej pozostać przy klasycznym tytoniu w małym papierku z ustnikiem? Jeśli zastanawiasz się nad tymi kwestiami, sprawdź listę zalet, jakie daje e-palenie. Odwiedź również Liquider Store Ełk, gdzie specjaliści rozwieją Twoje wątpliwości.

Zaleta 1: nie musisz być uzależniony od nikotyny

Palenie papierosów nieodłącznie wiąże się z uzależnieniem od nikotyny. To właśnie ta substancja jest odpowiedzialna za poczucie “energetycznego kopa”, jakiego doświadczamy po wypalonym papierosie. Daje radość, chęć do działania, a jednocześnie zmusza, by sięgać po więcej papierosów, i jeszcze więcej.

Korzystanie z e-papierosa może, ale nie musi dostarczać do organizmu nikotyny. Jeśli wciąż chcesz odczuwać na sobie jej wpływ, możesz wybrać liquidy z nikotyną. W Ełku znajduje się ich szeroki wybór, od tych, które zawierają niskie stężenia, aż do bardzo mocne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jednak jeśli wcale nie chcesz zażywać nikotyny, możesz zdecydować się na korzystanie z liquidów beznikotynowych - sięgasz po nie wówczas jedynie dla smaku i przyjemności, jaką daje inhalacja. To ciekawy sposób na relaks, a także polecana metoda przyjmowania CBD, na którą również możesz się zdecydować dla obniżenia stresu.

Zaleta 2: nie będziesz wdychał 4000 trujących substancji

To z całą pewnością jedna z najważniejszych zalet e-papierosów. Ze względu na to, że nie zachodzi w nich proces spalania i nie wydzielają dymu pełnego drobinek sadzy oraz innych szkodliwych substancji, są znacznie bezpieczniejsze dla Twojego zdrowia. Wystarczy, że wybierzesz liquidy, premixy, aromaty, olejki i bazy renomowanych firm dostępne w Liquider Store Ełk, a będziesz mieć pewność, że unikasz wdychania 4000 trujących składników dymu papierosowego. Pamiętaj także, że brak dymu tytoniowego wokół Ciebie to znacznie zdrowsze otoczenie. Dzięki temu Twoi bliscy nie będą narażeni na bierne palenie.

Zaleta 3: przyjemnie pachnąca, biała chmura

Wiele osób sięga po liquidy właśnie ze względu na smak i zapach, który oferują. Jeśli nie jesteś przywiązany do zapachu dymu papierosowego i wcale Ci na nim nie zależy, z pewnością sam szybko docenisz, ile radości płynie z inhalacji aromatycznej, białej chmury. Możesz sam zdecydować, na jaki smak i zapach się zdecydujesz. Możesz sięgnąć po owoce, słodkie cukierki, poranną kawę czy ulubiony smak energetyka - każdy z nich znajdziesz w Ełku, a nawet jeśli nie będzie tam gotowego ulubionego liquidu, stworzysz go sam dzięki premixom lub innym składnikom.

Jednocześnie z tej zalety będą się cieszyć wszyscy w Twoim otoczeniu. Pary unoszące się z liquidu odbierane są bowiem jako przyjemne również przez niepalących. Nie powodują przesiąkania ubrań czy włosów zapachem, jak miało to miejsce w przypadku dymu z papierosów. Wybór e-papierosa to koniec przykrych komentarzy o tym, że palacze śmierdzą!

Zaleta 4: oszczędność

Paląc jedną paczkę papierosów dziennie, wydajesz na nią kilkanaście złotych. Jeśli te same kilkanaście złotych wydasz na ulubiony liquid do e-papierosa, będzie on miał objętość 10 ml. Zakładając, że ilość puffów (zaciągnięć) w ciągu dnia będzie mniej więcej taka sama, jak ilość wypalonych papierosów, szybko przekonasz się, że liquid wystarczy Ci na około pięć dni. A to oznacza, że za tę samą kwotę palisz pięć razy dłużej!

Zaleta 5: elegancja

Jeśli jesteś miłośnikiem współczesnych technologii i eleganckich gadżetów elektronicznych, e-papieros z pewnością jest dla Ciebie. Jest niewielki, poręczny, elegancki i nowoczesny, dzięki czemu na pewno będzie wyglądał lepiej w Twojej dłoni czy kieszeni niż klasyczna paczka papierosów.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności