►Przeworsk


przeworsk_2.jpg

Liquider Store


ul. Gorliczynska 5, 37-200 Przeworsk
+48 508 691 323 

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 10.00 - 18.00, niedz. (handlowa)  10.00 - 18.00

Nicomix - nowość, która podbija serca e-palaczy

Każdy, kto sięgnął po e-papierosy, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ile przyjemności można dzięki nim zyskać. To już nie tylko relaks płynący z samego palenia, czy oddziaływania nikotyny na organizm, ale przede wszystkim zabawa smakami i tworzeniem własnych kompozycji. Kolejnym, nowym produktem, który warto wypróbować, jest dostępny w Liquider Store Przeworsk Nicomix. Sprawdź, co oferuje swoim użytkownikom.

Nicomix, czyli smak jak w premixie z dodatkiem nikotyny

Jednymi z najbardziej znanych substratów do tworzenia liquidówpremixy, które cechują się bardzo intensywnym smakiem i zapachem. Służą do mieszania z bazami zawierającymi nikotynę lub jej pozbawionymi. W ten sposób można uzyskać odpowiednie stężenie nikotyny, połączone z ciekawym smakiem.

Oferowany w Przeworsku Nicomix idzie o krok dalej. Podobnie jak premix ma on intensywny smak i pozwala na stworzenie liquidu do e-papierosa poprzez zmieszanie go z bazą. Jednak jedyna baza, jaką musimy do niego dodać, to baza bez nikotyny, która jest bardzo atrakcyjna cenowo. Wszystko dlatego, że Nicomix zawiera już nikotynę!

Nicomix jak longfill - aż 60 ml

Kolejną ważną cechą, która wiąże się z tym, jak został przygotowany Nicomix, jest jego objętość. Pomimo że w buteleczce znajduje się jedynie 10 ml płynu, ma ona objętość aż 60 ml. Oznacza to, że po dodaniu bazy beznikotynowej właśnie tyle gotowego liquidu otrzymamy. 60 ml odpowiada longfillom dostępnym na rynku, które wystarczają na wiele dni e-palenia.

Jeśli więc zależy ci na ekonomicznym opakowaniu i długim używaniu e-papierosa bez konieczności kupowania nowych liquidów, Nicomix z pewnością jest dla Ciebie. To, że został wzbogacony od razu w nikotynę, zapewnia jeszcze większą wygodę, a jednocześnie obniża cenę produktu.

Smaki Nicomixu

Jak już wspomnieliśmy, liquidy są cenione przez użytkowników papierosów elektronicznych przede wszystkim ze względu na liczne, ciekawe smaki, które oferują. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie, a możliwość łączenia ich w nowe kompozycje daje jeszcze więcej możliwości.

Dostępne w Liquider Store Przeworsk buteleczki Nicomixu także zachęcają swoimi smakami. Należą do linii Jungle Juice, która, jak sama nazwa wskazuje, opiera się przede wszystkim o smaki owocowe. Jednak oprócz słodko-cytrusowych smaków możemy wśród nich spotkać też inne niespodzianki, na przykład zachwycające cukierki Ice albo intensywny smak mentolu. Dzięki temu każdy, kto lubi eksperymentować z e-papierosami, na pewno wybierze coś dla siebie.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności