►Łódź
Pasaż Oranżada


ul. Ks. Z. Wujaka 7a, 92-551 Łódź


Godziny otwarcia:
pon. - pt. 10:00-18:00, sob. 9:00-13:00

►Łódź
Carrefour


ul. Kolumny 6/36, 93-610 Łódź
+48 793 547 967

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 10:00-20:00

Co warto wiedzieć przed zakupem papierosa elektronicznego

Inwestycja w nowe urządzenie zazwyczaj poprzedzona jest zdobyciem kilku informacji na jego temat. Nie inaczej jest w przypadku papierosów elektronicznych, dlatego przygotowaliśmy listę najpopularniejszych pytań. Jeśli rozważasz możliwość zakupu e-papierosa w Łodzi, z pomocą mogą przyjść ci specjaliści ze znajdującego się w tym mieście Liquider Store. Z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą wybrać najlepszy model.

  1. Czy muszę kupować drogi e-papieros?

Odpowiedź na to pytanie często budzi kontrowersje. Wiele osób zastanawia się, czy nowy sposób zażywania nikotyny nie okaże się dużo droższy od klasycznego tytoniu, ponieważ początkowa inwestycja wydaje się być wysoka. Jednak e-papieros wcale nie musi być drogi. W Liquider Store w Łodzi znajdziesz wiele przystępnych cenowo modeli, które są polecane szczególnie dla osób początkujących i nieprzekonanych, czy będą kontynuować używanie papierosa elektronicznego.

Droższe modele e-papierosów zazwyczaj mają jednak wiele dodatkowych funkcji, które ułatwiają i uprzyjemniają palenie. Kolorowe wyświetlacze pomagają na przykład w ocenie stanu baterii, a regulacja temperatury i przepływu powietrza wpływa na intensywność smaku czy wielkość otrzymywanej z liquidu chmury. Dzięki takim detalom hobby staje się po prostu jeszcze fajniejsze.

  1. Czy codzienne palenie będzie drogie?

Jeśli zależy Ci na oszczędności, to z pewnością używanie elektronicznego papierosa z Łodzi szybko ci je przyniesie. Dostępne w sklepie Liquider Store liquidy, premixy, aromaty i bazy mają ceny zaczynające się już od kilkunastu złotych, a wystarczają na wiele dni e-palenia. Dzięki temu już po jednym albo dwóch tygodniach zauważysz, że nawet większa początkowa inwestycja w postaci droższego urządzenia może się szybko zwrócić.

Za przykład może nam posłużyć standardowy liquid o objętości 10 ml. Do większości papierosów elektronicznych wlewamy 2 ml płynu, a objętość ta wystarcza na cały dzień korzystania z urządzenia. Oznacza to, że nasza 10-mililitrowa buteleczka może wystarczyć nawet na pięć dni, a jeśli rzadko sięgamy po e-papierosa, nawet na tydzień. Biorąc pod uwagę, że koszt liquidu to zaledwie 15 zł, możemy łatwo wyliczyć, że średnio dzień palenia kosztuje tylko 3 zł. To znacznie mniej niż za jedną czy dwie paczki papierosów.

  1. Czy konserwacja e-papierosa jest trudna?

Na to pytanie możemy odpowiedzieć szybko: nie! Wysokiej jakości e-papierosy dostępne w Liquider Store Łódź są tak przygotowane, aby nie wymagały nadmiernej opieki. Od czasu do czasu wystarczy umyć znajdujące się w nich elementy lekko ciepłą wodą: szkło i ustnik, które ulegają największemu zabrudzeniu. Należy także mieć na uwadze, aby zawsze w atomizerze znajdował się odpowiedni poziom liquidu, co pomoże uniknąć niechcianego przegrzania i spalenia grzałki.

W razie, gdyby jednak któryś z elementów składowych e-papierosa osłabł (zazwyczaj jest to obserwowane w przypadku grzałki) albo uległ awarii, w Liquider Store w Łodzi bez problemu znajdziesz oryginalną część zamienną. Prosta konstrukcja papierosa elektronicznego sprawia, że bez problemu sam ją wymienisz!

  1. Czym różnią się liquidy od innych preparatów do e-papierosów?

Liquidy są bez wątpienia najbardziej popularnym płynem służącym do uzupełniania e-papierosa. Dzieje się tak dlatego, że są w pełni przygotowane - wystarczy otworzyć buteleczkę, napełnić zbiorniczek urządzenia i już można z niego korzystać. Co więcej, w sklepie Liquider Store w Łodzi znajdziesz ich szeroki wybór, który pozwoli Ci sięgnąć po najbardziej odpowiedni dla siebie płyn. Możesz zdecydować się na dowolny z wielu smaków, a także wypróbować różne stężenia nikotyny, by znaleźć ulubioną moc liquidu.

Inne dostępne w Łodzi preparaty do uzupełniania papierosów elektronicznych to między innymi premixy, aromaty i olejki. Ich ważną cechą jest to, że wymagają zmieszania z bazą nikotynową lub beznikotynową, która nada im odpowiedniej gęstości, a także pozwoli równomiernie rozprowadzić substancje zapachowe i smakowe w całym, ręcznie uzyskanym liquidzie. Taka opcja może być ciekawa dla osób, które same chciałyby stworzyć swój ulubiony płyn o konkretnej mocy i niepowtarzalnym smaku.

  1. Z jakich smaków mogę wybierać i jak dopasować moc liquidu do mocy papierosów, które dotąd paliłem?

Kwestia smaku jest zawsze bardzo indywidualna, dlatego należy kierować się przede wszystkim swoimi własnymi doświadczeniami i odczuciami. W Liquider Store Łódź bez problemu znajdziesz liquidy, premixy i inne płyny, które pozwolą Ci zakosztować całego szeregu smaków, od klasycznego tytoniu, poprzez odświeżający mentol, aż do bardziej zaskakujących aromatów. Lubisz słodycze lub owoce? W takim razie ciasteczka, cukierki, jogurt jagodowy albo mieszanki wieloowocowe mogą przypaść Ci do gustu.

Wybór mocy liquidu także nie będzie trudny. Ze względu na to, że e-palenie nieco różni się od palenia tradycyjnego, na początek polecamy wybór stężenia nikotyny w dolnej granicy danego przedziału. Jednak ogólna zasada mówi, że:

  1. papierosom czerwonym odpowiada stężenie nikotyny w liquidzie rzędu 14-18 mg/ml;
  2. papierosom niebieskim odpowiada stężenie nikotyny w liquidzie rzędu 9-12 mg/ml;
  3. papierosom ultra light odpowiada stężenie nikotyny w liquidzie rzędu 3-6 mg/ml.
help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności