►Kościerzyna
Galeria Kościerska


ul.Miodowa 15, 83-400 Kościerzyna
+48 798 776 457

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 9:00 - 19:00 , niedz. 10:00 - 18:00

Liquidy tytoniowe dla osób, które zmieniają tradycyjne papierosy na e-papierosy

Zmiana nawyków nigdy nie jest prosta, a jeśli nawyki łączą się z konkretnymi, ulubionymi smakami, może być jeszcze większym wyzwaniem. Nic więc dziwnego, że wiele osób zmianę z klasycznych papierosów na e-papierosy uważa za trudną. Jednym z proponowanych przez Liquider Store Kościerzyna sposobów na ułatwienie tego procesu jest wybór liquidów tytoniowych.

Czym dokładnie jest liquid?

W największym skrócie można powiedzieć, że liquid to płyn, który wlewa się do zbiorniczka w e-papierosie. Ulega on ogrzewaniu, w którego procesie uwalniają się gęste pary, które następnie możemy obserwować w postaci charakterystycznej, białej chmury unoszącej się wokół e-palacza.

Liquidy dostępne w Kościerzynie składają się z glicerynowo-glikolowej bazy o odpowiednich proporcjach obu związków oraz dodanych do nich aromatów. Te ostatnie zapewniają właśnie możliwość poznawania ciekawych smaków i zapachów, a także urozmaicają inhalację. W liquidach może, ale nie musi znajdować się nikotyna. Różnorodność mocy sprawia, że każdy użytkownik papierosa elektronicznego może łatwo dopasować do swoich potrzeb ilość zażywanej nikotyny.

Warto przy tym podkreślić, że liquid to produkt gotowy do użycia. Wystarczy otworzyć buteleczkę i napełnić jej zawartością zbiorniczek w atomizerze. Szybko, prosto i przyjemnie!

Liquidy, które przypominają papierosy

Ze względu na odmienność smaków i zapachów papierosy elektroniczne według wielu osób wcale nie przypominają klasycznych papierosów. Takie wrażenie można jednak zmienić, decydując się na zakup liquidu tytoniowego. Jest on szczególnie pomocny osobom, które nie potrafią zapomnieć o smaku papierosów.

Liquider Store Kościerzyna poleca liquidy tytoniowe jako pierwsze. Są idealne do tego, by powoli przestawić się z papierosów klasycznych na nowoczesne gadżety. Zapewniają doznania smakowe i zapachowe zbliżone do tych, jakie znamy najlepiej. Wybraliśmy dwa przykłady, które opisujemy poniżej, a które z pewnością Cię zainteresują.

W Kościerzynie można też sięgnąć po liquidy miętowe, które przypominają bardzo popularne przed kilkoma laty papierosy mentolowe. To również ciekawa propozycja, która może ułatwić przestawienie się na inhalację z elektronicznego urządzenia.

Liquid Virginia

Jeśli do tej pory korzystałeś z klasycznych papierosów, na pewno wiesz, że znajdujący się w nich tytoń może mieć różne odmiany. Jedną z nich jest Virginia, której nazwa pochodzi od stanu w USA, w którym był uprawiany po raz pierwszy. Virginia to tytoń jasny, który cechuje się żółto-pomarańczową barwą liści uzyskiwanych w suszeniu metodą ogniowo-rurową. Jest uważany za ekskluzywną odmianę tytoniu, którą znaleźć można między innymi w papierosach brytyjskich.

Liquid z Liquider Store Kościerzyna doskonale oddaje charakterystyczny smak Virginii. Jest mocny, aromatyczny i pobudza wszystkie zmysły.

Liquid El Camtel

Drugim bardzo ciekawym wyborem jest liquid El Camtel, doskonale oddający smak i zapach orientalnego tytoniu. Jeśli paliłeś kiedyś tureckie papierosy, z pewnością rozpoznasz w nim ich niesamowitą moc i aromat, który dosłownie zwala z nóg.

Tytonie orientalne charakteryzują się przede wszystkim bardzo intensywnym, naturalnym aromatem, który dodatkowo jest wzmocniony przez tradycyjne sposoby suszenia na słońcu. Liquid, który odwzorowuje te walory, jest szczególnie polecany tym, którzy nie wyobrażają sobie poranka bez solidnego zastrzyku energii płynącej z tego rozbudzającego smaku.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności