►Kędzierzyn-Koźle
Carefour


ul. Kozielska 20, 47-224 Kędzierzyn-Koźle
+48 796 663 074

Godziny otwarcia:
Pon-sob 10:00 - 20.00

Dodatki niezbędne do korzystania z e-papierosów dostępne w Liquider Store Kędzierzyn-Koźle

Wchodząc do dowolnego sklepu z papierosami elektronicznymi w Kędzierzynie-Koźlu, można doznać prawdziwego zawrotu głowy. Znajdują się w nim przeróżne akcesoria i płyny do uzupełniania atomizerów. Jeśli nie jesteś znawcą w tym temacie, pewnie zastanawiasz się, co wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Liquid do e-papierosa

Pierwszym i najbardziej podstawowym płynem uzupełniającym e-papieros jest liquid. To gotowa mieszanina bazy glicerynowo-glikolowej, aromatu i nikotyny, którą wystarczy wlać do pojemniczka. Nie wymaga dodawania kolejnych składników, mieszania i czekania.

Liquidy są najbardziej rozpowszechnionym rodzajem płynu do e-papierosa i zazwyczaj wybierane są przez początkujących e-palaczy, a także przez każdego, kto po prostu nie ma ochoty ani czasu na skrupulatne mieszanie składników. Można je znaleźć zarówno w wersjach nikotynowych, jak i beznikotynowych, co zapewnia szerokie możliwości wyboru różnym użytkownikom papierosów elektronicznych. Przekonaj się sam, które z nich będą Twoimi ulubionymi, zaglądając do Liquider Store Kędzierzyn-Koźle.

Baza z lub bez nikotyny

Kolejnym bardzo ważnym płynem jest baza, która służy do samodzielnego przygotowywania liquidów z innych dostępnych w Kędzierzynie-Koźlu produktów. Bazy są tworzone z mieszaniny glikolu propylenowego i gliceryny roślinnej. Ich odpowiednia proporcja gwarantuje dobrą lepkość bazy, a co za tym idzie, także wygodę użytkowania i możliwość utworzenia z niej obfitej, gęstej chmury.

Bazy można znaleźć zarówno w formie beznikotynowej, jak i z nikotyną o różnych stężeniach. Dzięki temu każdy użytkownik papierosów elektronicznych może przygotować dla siebie liquid o oczekiwanej mocy.

Premixy o ciekawych smakach

Premixy to obecnie jeden z najbardziej popularnych produktów w świecie e-papierosów. Służą do uzupełniania baz nikotynowych i beznikotynowych intensywnymi aromatami, które zachwycają wszystkich użytkowników tych gadżetów.

W przeciwieństwie do liquidów, które zazwyczaj mają jeden, określony smak, dostępne w Kędzierzynie-Koźlu premixy często są wieloskładnikowe. Łączą w sobie harmonijnie smaki kilku owoców lub też kryją wyjątkowe, niecodzienne aromaty, takie jak znana wszystkim herbata Earl Grey (czarna herbata z bergamotką). Ważną cechą premixów jest też ich wielkość. Zazwyczaj mają większą objętość niż gotowe liquidy, co oznacza, że po dodaniu bazy mogą wystarczyć na bardzo długi czas.

Alternatywą dla premixu może być też Nicomix, który zawiera już nikotynę i aromaty. Wystarczy jedynie uzupełnić go bazą beznikotynową, aby uzyskać aż 60 ml płynu! To wygodne, szybkie i ekonomiczne rozwiązanie, po które również możesz sięgnąć, kiedy zajrzysz do Liquider Store Kędzierzyn-Koźle.

Aromat, z którego stworzysz swój własny liquid

Jeśli mieszanie premixu z bazą to wciąż zbyt mało, możesz sięgnąć także po aromaty. Są to bardzo intensywne mieszanki zapachowo-smakowe, które dodajesz w niewielkiej ilości do bazy z nikotyną lub bez. Możesz mieszać je między sobą, tworząc unikatowe kompozycje. Jedyną ich wadą jest czas potrzebny na przygotowania. Musisz odczekać przynajmniej kilkanaście dni, aby wszystkie aromaty “przegryzły się” i stworzyły wyjątkowy liquid.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności