►Kraków
Bonarka City Center


ul. Henryka Kamieńskiego 11 30-644 Kraków
+48 500 635 059

Godziny otwarcia:
pon-sob. 10:00 - 21:00,niedz. 10:00 - 21:00

►Kraków
Galeria Krakowska


ul. Pawia 5, 31-154 Kraków
+48 730 603 644

Godziny otwarcia:
pon-sob 9:00-22:00, niedziele handlowe : 10:00 - 21:00

►Kraków


TUNELL.jpg

Tunel


Skrzyżowanie ulic Basztowa - Lubicz - Westerplatte - Pawia, 31-154 Kraków
+48 796 582 678

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 10:00 - 20:00

►Kraków
CH SERENADA


Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków
+48 793 534 121

Godziny otwarcia:
pon. - niedz. 10:00-21:00

Zalety e-papierosów z Liquider Store Kraków

Papierosy towarzyszą ludziom już od ponad stu lat. Obecnie jednak coraz częściej odchodzimy od ich klasycznej formy, czyli tytoniu zawijanego w mały papierek z ustnikiem i filtrem. Zamiast tego rosnącą popularnością cieszą się e-papierosy. Zainteresowanie nimi, obserwowane między innymi w Krakowie w sklepie Liquider Store, wiąże się z szeregiem zalet, które je cechują. Przekonaj się, jakie są najważniejsze z nich.

Zdrowsza forma przyjmowania nikotyny

Papierosy służą ludziom przede wszystkim do przyjmowania nikotyny. Jest to substancja czynna, która wykazuje szereg efektów po wprowadzeniu do organizmu. Między innymi ma działanie stymulujące i delikatnie pobudzające. Taki wpływ na układ nerwowy sprawia, że zażywanie jej daje poczucie przyjemności.

Ze względu na odczuwane zadowolenie z przyjmowania nikotyny palacze zazwyczaj nie chcą z niej rezygnować. Wielu z nich nie ma jednak ochoty na zanieczyszczanie swoich płuc szkodliwymi, ubocznymi produktami palenia tytoniu. Właśnie dlatego doskonałym pomysłem jest zamiana klasycznych papierosów na wysokiej jakości e-papierosy z Liquider Store Kraków. Oferują one znacznie zdrowszą formę nikotyny.

W papierosach elektronicznych nie następuje spalanie, co oznacza, że nie wydobywa się z nich ciemny, gryzący dym, zawierający wiele substancji szkodliwych. W e-papierosach liquid jest poddawany kontrolowanemu podgrzewaniu, które powoduje uwolnienie par z nikotyną i aromatami. Są czyste, a co za tym idzie, znacznie bezpieczniejsze dla zdrowia niż dym papierosowy.

Papierosy bez nikotyny

Druga ważna cecha, która decyduje o popularności papierosów elektronicznych, to możliwość używania ich bez jednoczesnego wprowadzania do organizmu nikotyny. Oznacza to, że osoby, które nie chcą się do niej przyzwyczajać, ale chciałyby spróbować e-papierosów, również będą mieć do tego okazję. Będąc w Krakowie, wystarczy zajrzeć do renomowanego sklepu i wybrać liquid bez nikotyny, aby przekonać się, że sam jego aromat potrafi sprawić wiele radości.

Co więcej, dostępne w Liquider Store w Krakowie produkty (liquidy i bazy) odznaczają się różnorodną zawartością nikotyny. Dzięki temu każdy może idealnie dopasować moc e-papierosa do swoich potrzeb, a także stopniowo zmniejszać lub zwiększać jej ilość, jeśli będzie tego chciał. Stopniowe obniżanie mocy używanego liquidu może być też pomocne w rzucaniu palenia.

Palenie za niższą cenę

Paczka papierosów potrafi skończyć się naprawdę szybko, nic więc dziwnego, że wiele osób sięga każdego dnia nawet po dwie. To z kolei oznacza duży wydatek, ponieważ powszechnie dostępne w kioskach i sklepach paczki “fajek” nie należą do tanich.

Osobom oszczędnym e-papierosy również przyjdą z pomocą. Pomimo że zakup samego urządzenia może z pozoru wydawać się sporą inwestycją, wcale nie musi nią być. W Krakowie znajdziesz papierosy elektroniczne w cenie poniżej 100 złotych, a liquidy do nich dostaniesz już za kilkanaście złotych. Wysoka wydajność płynów sprawia, że wystarczą na kilka dni palenia. To z kolei przekłada się na szybki zwrot początkowych kosztów. Już po tygodniu czy dwóch na pewno zauważysz, że elektroniczne papierosy są znacznie tańsze niż klasyczne.

Akceptacja wśród niepalących znajomych

Na pewno zdarzyło Ci się nie raz, że paląc klasyczne papierosy, musiałeś opuścić swoje towarzystwo albo słyszałeś narzekanie na zapach dymu tytoniowego. Powiedzmy sobie szczerze: on rzeczywiście jest gryzący i dla wielu osób nieprzyjemny. Na szczęście papierosy elektroniczne mogą raz na zawsze zakończyć te problemy.

E-papierosy nie powodują wydobywania się przykrego zapachu, jak było w przypadku spalonego tytoniu. Wręcz przeciwnie, chmurka, która otacza e-palacza, ma miłą woń aromatycznego liquidu. Często zapach ten podoba się nawet osobom niepalącym, a co za tym idzie, nie przeszkadza im używanie e-papierosów w ich towarzystwie. Co więcej, można też po nie bez problemu sięgnąć w miejscach publicznych.

Smaki i zapachy, obok których nie przejdziesz obojętnie

Jednym z głównych argumentów, dla których wiele osób decyduje się właśnie na e-papierosy, jest możliwość wybierania spośród wielu ciekawych smaków i zapachów. Liquidy i premixy tworzone są w całych seriach smakowych, zarówno słodkich, wytrawnych, orzeźwiających, jak i tytoniowych. Można wśród nich znaleźć naprawdę unikatowe propozycje, takie jak smak porannej kawy albo słodkie ciasteczka. Gdzie ich szukać? Wystarczy zajrzeć do salonu Liquider Store w Krakowie, gdzie czeka ogromny wybór niesamowitych płynów.

Co więcej, premixy, a także aromaty i olejki, pozwalają na tworzenie własnych kompozycji, o dowolnie wybranej mocy nikotyny (lub bez niej). Dzięki temu każdy, kto uwielbia odkrywać nowe smaki, będzie miał do tego okazję.

Elegancki wygląd e-papierosa

Nowoczesny, a czasem wręcz ekstrawagancki wygląd papierosa elektronicznego sprawia, że każdy zwróci na niego uwagę. Co więcej, znacznie bardziej pasuje on do współczesnych kobiet i mężczyzn niż klasyczny tytoń. Jeśli więc jesteś miłośnikiem gadżetów i chcesz mieć jeszcze jeden, który dodatkowo pozwoli Ci cieszyć się Twoim hobby, z pewnością powinieneś zajrzeć do Liquider Store Kraków. Na pewno znajdziesz tam dla siebie wymarzony model e-papierosa ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności