►Legnica
Liquider Store Carrefour CH.Piekary


al. marsz. Piłsudskiego 84, 59-220 Legnica
+48 798 778 005

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 10:00 - 21:00, niedziela 10:00 do 20:00

Wybór pierwszego e-papierosa w Liquider Legnica

Kupując pierwszego papierosa elektronicznego, najpewniej będziesz się zastanawiać, na jakie jego cechy zwrócić uwagę. Możesz mieć wątpliwości, czy powinieneś stawiać na więcej dodatkowych funkcji, czy może raczej na niższą cenę. Wspólnie zastanowimy się nad tym zagadnieniem i podamy przykład e-papierosa, który może przykuć Twoją uwagę.

Czy warto kupić e-papierosa?

Na początek najpewniej chciałbyś wiedzieć, czy w ogóle kupno e-papierosa ma sens. Poznanie zasady jego działania i odkrycie przewagi, jaką ma nad klasycznymi papierosami z pewnością ułatwi ci podjęcie decyzji. Dlatego też przygotowaliśmy listę czterech cech, które naszym zdaniem są jego największymi zaletami.

  1. E-papieros jest tańszy od klasycznych papierosów. Choć wydaje się, że zakup pierwszego urządzenia to spory wydatek, w trakcie użytkowania cena szybko się zwraca. Korzystanie z e-papierosa to tylko kilka złotych dziennie, podczas gdy na klasyczny tytoń można wydać nawet kilkadziesiąt złotych każdego dnia.
  2. Dzięki oferowanym w Liquider Store Legnica ciekawym liquidom i premixom korzystanie z papierosa elektronicznego może być znacznie smaczniejsze niż z tradycyjnych papierosów. W nich wyczułbyś tylko tytoń, podczas gdy w liquidzie znajdziesz swoje ulubione smaki, na przykład kawę, czekoladę czy owoce.
  3. Dym z papierosów nie jest zbyt zdrowy, jednak unosząca się z e-papierosa chmurka jest czysta, pozbawiona jakichkolwiek produktów spalania, ponieważ po prostu nie występuje ono w tym urządzeniu. Dlatego zażywanie nikotyny jest znacznie zdrowsze za pomocą papierosa elektronicznego. Co więcej, wcale nie musisz sięgać po nikotynę. Możesz korzystać z liquidów beznikotynowych i po prostu cieszyć się samym ich smakiem.
  4. Nie będziesz przeszkadzał osobom w Twoim otoczeniu. Wielu Twoich znajomych na pewno polubi zapach, który wydobywa się z urządzenia.

Te cztery cechy są najczęściej decydujące o tym, że klasyczne papierosy zamieniamy na nowoczesne gadżety. Bez wątpienia każdy użytkownik znajdzie jeszcze więcej zalet papierosów elektronicznych, dlatego zachęcamy do zakupu jednego z nich. Ale jak go wybrać? Pora odpowiedzieć sobie też na to pytanie. Oto nasza lista czterech ważnych cech każdego e-papierosa.

  1. Długa praca na baterii po naładowaniu

To jedna z ważnych cech papierosa elektronicznego, ponieważ pozwala ładować go raz na 2-3 dni. Dokładna wytrzymałość baterii zależy oczywiście od kilku cech, w tym od uzyskiwanej temperatury grzałki, od siły puffów (zaciągnięć), od tego jak często korzystasz w ciągu dnia z urządzenia, a także od samej pojemności akumulatora.

Pewnie zastanawiasz się teraz, jaką pojemność powinieneś wybrać, aby faktycznie uzyskać długą pracę urządzenia. Naszym zdaniem powinno to być minimum 1300-1500 mAh, które przy standardowym użytkowaniu powinny wystarczyć na minimum 2 dni użytkowania.

  1. Spora pojemność zbiorniczka w atomizerze

To oczywiste, że chciałbyś nalać liquidu do swojego e-papierosa i po prostu korzystać z niego, ile dusza zapragnie, bez potrzeby ciągłego napełniania go ponownie. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie wybór takiego urządzenia, które ma pojemność 2 ml. Dzięki wysokiej wydajności liquidów dostępnych w Liquider Store będziesz mógł korzystać z takiego e-papierosa przez cały dzień, bez konieczności dodawania płynu.

  1. Wysoka jakość, czyli brak awarii

Nikt z nas nie lubi awarii, dlatego doradzamy ci wybór urządzenia, które wykonane jest z jak najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój e-papieros będzie pracować bez zarzutu i to przez długi czas. Co więcej, decydując się na zakup w renomowanym sklepie, takim jak Liquider Store Legnica, otrzymasz gwarancję jakości oznaczającą, że podczas korzystania z urządzenia nie uwalniają się z niego żadne substancje toksyczne (na przykład z barwnika użytego do nadania koloru obudowie).

A jeśli chcesz korzystać ze swojego urządzenia w naprawdę trudnych warunkach, naszym zdaniem powinieneś sięgnąć po taki papieros elektroniczny jak Aegis Legend 2, który jest dodatkowo pyło- i wodoszczelny, a także odporny na wstrząsy i uderzenia.

  1. Możliwość regulacji parametrów pracy

Być może masz swoje nawyki związane z paleniem, zależy ci szczególnie na dużych puffach albo na bardzo intensywnym smaku każdego liquidu. Aby zapewnić sobie jak najwyższy komfort użytkowania e-papierosa i zadowolenie podczas każdego zaciągnięcia, powinieneś wybrać urządzenie z możliwością regulacji temperatury i przepływu powietrza. Dzięki temu z pewnością będzie pracowało dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności