►Świdnica
Leclerc


ul. Strzegomska 2, 58-100 Świdnica
+48 729 120 622

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 9:00-21:00, nd. 10:00-18:00

E-papieros o smaku klasycznego papierosa - czy to możliwe?

Wiele osób, które decydują się na rzucenie klasycznych papierosów i na zakup swojego pierwszego papierosa elektronicznego, zauważa, jak wyraźna jest różnica w smaku pomiędzy nimi. Zadają sobie też niejednokrotnie pytanie, czy możliwe jest uzyskanie smaku podobnego do tradycyjnego tytoniu? Naszym zdaniem tak, więc podpowiemy ci, jak to osiągnąć dzięki Liquider Store w Świdnicy.

Liquid tytoniowy, czyli podstawa smaku

Smaki e-papierosów zależą przede wszystkim od tego, jakie liquidy zostaną w nich zastosowane. Ich nuta smakowa i zapachowa, a także intensywność dodanych aromatów w bardzo istotny sposób wpływają na ostatecznie odczuwany rezultat. Jeśli zależy Ci szczególnie na smaku tradycyjnych papierosów, naszym zdaniem w Liquider Store Świdnica powinieneś wybrać liquidy lub premixy tytoniowe.

Liquidy tytoniowe możemy podzielić na kilka typów przypominających różne rodzaje wykorzystywanego w papierosach tytoniu. Możesz sięgnąć po najbardziej tradycyjne aromaty albo te, które mają w sobie egzotyczną nutę El Camtel. Poeksperymentuj i zobacz, który z nich najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Pragniemy przy tym podkreślić, że często po tytoniowe liquidy i premixy sięgają w pierwszej kolejności osoby zmieniające papierosy na elektroniczne gadżety. Taki dobór płynu pozwala im na ujednolicenie doznań smakowych i węchowych, co ułatwia zmianę “fajek” na e-papierosa.

Liquid miętowy - wspomnienie papierosów mentolowych

Jeszcze do niedawna wiele osób w Polsce sięgało przede wszystkim po papierosy mentolowe, które wydawały się mieć łagodniejszy, bardziej orzeźwiający smak niż te bez smakowego dodatku. Wszystko zmieniło się w 2020 roku, kiedy z półek praktycznie zniknęły smakowe tytonie. Ale to jeszcze nie oznacza, że w ogóle nie można cieszyć się smakiem mięty w wyrobach tytoniowych.

Papierosy elektroniczne wychodzą naprzeciw miłośnikom “mentoli”. Jeśli i Ty je lubiłeś, z pewnością docenisz, że wśród dostępnych w Świdnicy liquidów znajduje się cała seria o smakach miętowych. Są wśród nich klasyczne liquidy mentolowe, o smaku gumy miętowej lub jabłka z miętą, a także przypominające cukierki Ice. Wszystkie pozostawiają po sobie długo utrzymujący się aromat pełen świeżości, który daje wrażenie ochłodzenia. Świetnie sprawdzą się w upalne dni, ale też przypomną o klasycznych papierosach mentolowych.

Właściwy dobór parametrów palenia

Każdy z nas lubi nieco inne papierosy, dlatego świetnym pomysłem może być eksperymentowanie z parametrami pracy e-papierosa. Wiele modeli ze sklepu Liquider Store w Świdnicy pozwala na takie drobne modyfikacje parametrów jak przepływ powietrza oraz temperatura osiągana przez grzałkę. Każdy z nich wpłynie na intensywność smaku liquidu, więc warto eksperymentować, szukając swojego ulubionego ustawienia.

Temperatura bezpośrednio wpływa na intensywność smaku. Jeśli lubiłeś mocny smak tytoniu, najpewniej będziesz tego samego oczekiwał od e-papierosa. W takim przypadku warto zdecydować się na podniesienie temperatury.

Przepływ powietrza działa w nieco inny sposób - mniejszy sprawia, że smak chmurki jest bardziej intensywny, ale ona sama jest mniejsza. Z kolei większy przepływ powietrza może sprawić, że chmura będzie większa, ale smak nieco łagodniejszy. W zależności od tego, co wyda Ci się najbardziej odpowiednie, będziesz mógł uzyskać idealną proporcję między głębokością każdego puffa, a jego smakiem.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności