►Lubin
Galeria Lubińskie Błonia


ul. Wrocławska 7, 59-300 Lubin
+48 798 762 087

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 9:00 - 18:00, sob. 10:00 - 16:00

Jak uzyskać maksymalny smak z liquidu do e-papierosa?

Liquidy to smakowe płyny, które często decydują o tym, że mieszkańcy Lubina preferują elektroniczne papierosy od klasycznych “fajek”. Jeśli i Ty lubisz ciekawe aromaty, na pewno zastanawiasz się, w jaki sposób uzyskać ich maksymalną intensywność. Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, które mogą jeszcze zwiększyć przyjemność płynącą z e-palenia.

Zadbaj o swój liquid

Liquid albo premix zmieszany z bazą pozwala na kilkukrotne napełnienie zbiorniczka e-papierosa. Jeśli zdecydowałeś się na płyn typu longfill albo Nicomix, najpewniej starczy ci na jeszcze dłuższy czas. Oznacza to jednak, że w trakcie czekania na półce liquid może również ulegać drobnym zmianom. Ich ograniczenie do minimum to pierwszy krok do tego, aby zawsze był tak samo aromatyczny jak pierwszego dnia po otwarciu.

Wszystkie zakupione w Liquider Store Lubin liquidy i premixy są tak zapakowane, aby miały szczelne, ochronne buteleczki. Zapasy płynu, które nie zostały wykorzystane, powinny zawsze znajdować się właśnie w tych oryginalnych opakowaniach, które gwarantują im szczelność i brak dostępu powietrza. Chroń je też przed światłem i wysokimi temperaturami, aby utrzymały swoją najwyższą jakość przez wiele dni.

Wyczyść swój e-papieros

Być może wydaje się to banalne, ale im bardziej zabrudzony jest papieros elektroniczny, tym gorszy smak się z niego uzyskuje. Dlatego najprostszą radą, jaką możesz otrzymać, jest właśnie oczyszczenie i prawidłowa konserwacja e-papierosa. Wypłucz szkło, osusz, a jeśli zauważysz jakiekolwiek problemy z tą albo inną częścią urządzenia, wymień je na nowe. Pamiętaj, że zużyta grzałka, stara siatka mesh lub druciki również mogą wpłynąć na smak liquidu.

Wybierz mocniejszą grzałkę

Większość modeli e-papierosów pozwala na swobodną wymianę elementów, które się w nich znajdują. Przede wszystkim bez problemu można wymieniać w nich grzałki odpowiadające za temperaturę pracy urządzenia. To bardzo istotna możliwość dla każdego, kto oczekuje intensywnego smaku, ponieważ im mocniejsza grzałka, tym smak jest bardziej wyrazisty. Oznacza to, że czasem nawet jeśli grzałka nie jest zużyta, warto wymienić ją na inny, mocniejszy model.

Grzałka powinna być także kompatybilna z posiadanym przez Ciebie papierosem elektronicznym. Aby znaleźć odpowiednią, warto udać się do renomowanego sklepu, takiego jak Liquider Store Lubin, w którym znajdują się różnorodne, oryginalne elementy wyposażenia o odmiennych parametrach pracy. Doświadczony personel z pewnością pomoże Ci dokonać odpowiedniego wyboru.

Odpowiednia równowaga PG/VG

Bazy do liquidów składają się z mieszaniny glikolu polipropylenowego (PG) oraz gliceryny roślinnej (VG). Możesz samodzielnie decydować o gęstości premixu, jeśli dobierzesz odpowiednią proporcję PG/VG. Zazwyczaj bazy, które zawierają więcej PG, mogą wzmocnić aromat i smak płynu, choć mogą dawać także nieco mniejsze chmury.

Wyreguluj przepływ powietrza i temperaturę

Jeśli zdecydowałeś się na zakup papierosa elektronicznego wyposażonego w regulację temperatury oraz intensywności przepływu powietrza, spróbuj odrobinę zmodyfikować te dwa parametry. Zacznij od niższych temperatur i przepływów, aby następnie stopniowo je zwiększać. Na pewno znajdziesz ich idealną kombinację, która pozwoli Ci cieszyć się najbardziej intensywnym smakiem liquidu.

Zazwyczaj połączenie wyższej temperatury i mniejszego przepływu powietrza intensyfikuje smak. Nie powinieneś jednak redukować przepływu powietrza nadmiernie (zwłaszcza przy podkręconej maksymalnie temperaturze), bo wówczas uzyskana chmura będzie zbyt mała i zbyt gorąca, co uniemożliwi Ci swobodne palenie. Złoty środek między tymi dwoma parametrami zależy jednak od indywidualnych preferencji.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności