►Wrocław PKP
Liquider Store


ul. Piłsudskiego 105, Wrocław
+48 793 547 621

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 9:00-20:00, nd. 10-18.00

►Wrocław Magnolia
Wrocław Magnolia


Parking LBH, ul. Legnicka 56, 54-204 Wrocław
+48 730 619 317

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 10:00 - 20:00

Pierwszy e-papieros? Podpowiadamy, jak go wybrać w 6 krokach

Należysz do osób, które chciałyby zmienić swoje klasyczne papierosy na papierosa elektronicznego? A może po prostu zależy Ci na inhalacji CBD i aromatycznych liquidów bez nikotyny, które możesz znaleźć w sklepie Liquider Store Wrocław? W obu tych przypadkach będziesz potrzebował dobrego urządzenia, które ułatwi Ci rozpoczęcie tego nowego hobby. Podpowiemy w 6 krótkich krokach, na co powinieneś zwrócić uwagę.

  1. Postaw na wysoką jakość

Najważniejsza cecha wszystkich e-papierosów dostępnych w Liquider Store we Wrocławiu to ich wysoka jakość. Doskonałe materiały i dobre wykonanie gwarantują, że dostępne tam urządzenia odznaczają się wytrzymałością i długą żywotnością. Co więcej, ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Decydując się na nie, nigdy nie będziesz musiał obawiać się o to, że z obudowy w trakcie ogrzewania zacznie wydzielać się nieprzyjemny zapach i smak, albo że urządzenie nie wytrzyma wielokrotnego ładowania i rozładowywania w trakcie pracy.

Co więcej, wybierając najwyższą jakość papierosów elektronicznych z Liquider Store Wrocław masz pewność, że nie tylko posłużą ci przez wiele lat, ale też będą się doskonale prezentować. Obudowa zawsze będzie miała tak samo wyrazisty kolor, a wyświetlacz będzie tak samo czytelny jak podczas pierwszego zapalenia.

A nawet jeśli jakaś część ulegnie z czasem zużyciu, będziesz mógł ją bez problemu wymienić, ponieważ sklep Liquider Store Wrocław oferuje swoim klientom wiele elementów zastępczych. Posłużą Ci też jako alternatywa dla części z pierwotnego zestawu, oferując na przykład mocniejsze parametry pracy.

  1. Zapewnij sobie długą pracę na baterii

Bateria to niezbędny element każdego e-papierosa odpowiadający za jego zasilanie. Im większa pojemność baterii, tym dłuższa praca papierosa elektronicznego bez konieczności jego ponownego ładowania. Zastanawiasz się, jaka zatem będzie jej minimalna wartość, na którą powinieneś się zdecydować? Naszym zdaniem jest to przynajmniej 1300 - 1500 mAh, co powinno wystarczyć na 2 lub 3 dni korzystania z urządzenia. Oczywiście dokładny czas działania zależy od wielu czynników, w tym od tego, jak często sięgasz po urządzenie, jaką dokładnie moc ma grzałka, czy nawet jak głęboko się zaciągasz.

  1. Wybierz model z wyświetlaczem

Kontrola nad stopniem naładowania baterii jest bardzo ważna. Lepiej już wcześniej zaplanować sobie moment ładowania, na przykład podczas godzin spędzanych w pracy, aby później cieszyć się nieprzerwaną możliwością palenia e-papierosa, na przykład podczas wieczornej przechadzki po Wrocławiu.

Właśnie dlatego polecamy modele z wyświetlaczami, które pomagają w stałym monitorowaniu urządzenia. Będą informowały o stopniu naładowania baterii, a nie tylko o konieczności natychmiastowego podłączenia jej do prądu. Co więcej, w bardziej zaawansowanych modelach, które mają więcej funkcji, wyświetlacze są konieczne do ich regulowania. Służą między innymi do kontroli przepływu powietrza czy temperatury.

  1. Zwróć uwagę na regulację przepływu powietrza i temperatury

Każdy z nas pali e-papierosy nieco inaczej. Jedni zaciągają się delikatnie i preferują mniejszą ilość par, inni biorą bardzo głębokie puffy i potrzebują dobrego wypełnienia płuc za pomocą ogromnej “chmury”. Niektórzy palą szybciej, inni wolniej. Oznacza to, że każdy powinien mieć możliwość indywidualnego dopasowania parametrów urządzenia do swoich potrzeb.

Jednym z najważniejszych jest przepływ powietrza, który w wielu modelach można dostosować. Dzięki temu powstające chmury są idealnie dopasowane do naszych własnych potrzeb i najczęstszych zaciągnięć. Co więcej, wiele osób podkreśla, że zmniejszając przepływ powietrza przez e-papieros, można wydobyć jeszcze więcej smaku z liquidu. Jeśli więc właśnie na tym Ci zależy, wybierz urządzenie z taką regulacją, a następnie znajdź swoje idealne ustawienie.

Przydatna opcja to także regulacja temperatury grzałki, która przekłada się na ostateczną temperaturę i gęstość chmury, ale także na intensywność smaku. Im wyższa, tym bardziej aromatyczny wyda ci się liquid. Warto eksperymentować z różnymi ustawieniami, by czerpać jak największą przyjemność z inhalacji.

  1. Dodatkowe cechy obudowy też są ważne

Jeśli jesteś osobą aktywną, spędzającą czas przede wszystkim na podróżach i przygodach, z pewnością wiesz, jak ważna jest ochrona elektronicznych gadżetów przed zgubnym wpływem środowiska. W takim przypadku szczególnie polecamy ci wybór e-papierosa z bardzo mocną obudową, która jest dodatkowo wodo- i pyłoszczelna, a także odporna na drgania, wstrząsy i upadki. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nawet podczas najdłuższej i najtrudniejszej wyprawy Twój papieros elektroniczny nie ucierpi z powodu przypadkowego urazu mechanicznego.

Zastanawiasz się, który model spełnia te wymagania? Naszym faworytem z renomowanego sklepu Liquider Store we Wrocławiu jest Geekvape Aegis Legend 2, który na pewno sprawdzi się w domu, pracy czy podróży.

  1. Nie zapomnij o liquidach i premixach

Nieodłącznym elementem każdego e-papierosa jest smaczny liquid lub premix zmieszany z bazą. To one zapewniają smak, który tak często chwalony jest przez mieszkańców Wrocławia. Dlatego też kupując swój zestaw papierosa elektronicznego, nie zapomnij dobrać do niego od razu jednego lub kilku liquidów i premixów. Z pewnością będziesz chciał sprawdzić, które przypadną Ci do gustu najbardziej.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności