►Siemianowice Śląskie
Liquider Store


ul. Śląska 19/1a, 41-100 Siemianowice Śląskie
+48 796 202 072

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 9:00-18:00, sob. 9:00-13:00

E-papierosy jako alternatywa dla klasycznych papierosów

E-papierosy dostępne w Liquider Siemianowicach Śląskich oraz innych miastach są coraz częściej i chętniej wybierane jako alternatywa dla klasycznych papierosów. O ich popularności decyduje szereg cech, które sprawiają, że zachęcają najbardziej zagorzałych palaczy tytoniu. Zobaczmy zatem, jakie argumenty przemawiają za ich kupnem.

Znacznie zdrowsze

Jednym z najważniejszych argumentów jest kwestia zdrowia. Nikt z nas nie ma chyba wątpliwości względem tego, że palenie tytoniu może być szkodliwe. W trakcie jego spalania uwalniają się różnorodne, szkodliwe związki, które wnikają do płuc w postaci dymu. Osadza się on na nich i przyczynia do pogorszenia wydolności, a jednocześnie wpływa na cały organizm, przyspieszając procesy starzenia i zwiększając szansę zachorowania na liczne choroby cywilizacyjne.

E-papierosy oferowane w Siemianowicach Śląskich wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu mogą zaoferować znacznie bezpieczniejszy sposób zażywania nikotyny. Nie występuje w nich spalanie tytoniu, a jedynie ogrzewanie liquidu, dzięki czemu do płuc e-palacza docierają jedynie czyste pary. W efekcie nie powodują odkładania się na płucach spalonych drobinek, nie drażnią układu oddechowego i nie przyczyniają się do zachorowań.

Niższa cena

Paczka papierosów to obecnie koszt co najmniej kilkunastu złotych, jednak dla wielu osób jedna paczka na dzień to stanowczo za mało. Sięgając po dwie paczki albo nawet więcej szybko możemy wydać na tytoń naprawdę sporą kwotę.

Tymczasem liquidy do e-papierosów oferowane w Siemianowicach Śląskich są znacznie korzystniejsze cenowo. Za jedną buteleczkę, która wystarcza na kilkukrotne napełnienie zbiorniczka, zapłacimy kilkanaście złotych. W zależności od częstości używania elektronicznego papierosa, jedno napełnienie może wystarczyć nawet na dwa dni, a czasem dłużej. Oznacza to, że za kilkanaście złotych, wydanych na jedną buteleczkę liquidu, możemy używać e-papierosa nawet przez 10 lub więcej dni!

Więcej smaków

Osoby decydujące się na używanie e-papierosów często sięgają po nie ze względu na możliwość poznania nowych smaków, których nie oferuje klasyczny tytoń. Do papierosów elektronicznych bez problemu dodajemy liquidy o smakach bardzo różnorodnych, często wieloskładnikowych, a nawet możemy je sami przyrządzać z premixów i aromatów. Dzięki temu pula doznań ciągle się powiększa.

Warto przy tym zauważyć, że przyjemny zapach papierosów elektronicznych jest wyczuwalny również dla osób w otoczeniu palacza. Często uznają oni, że chmura im nie przeszkadza, w przeciwieństwie do gryzącego dymu tytoniowego. Dzięki temu można przy nich bezpiecznie i spokojnie wykorzystywać e-papierosy.

Bez nikotyny

Jeśli jesteś osobą, która nie potrzebuje nikotyny, ponieważ nigdy się od niej nie uzależniła, lub też starasz się ograniczać wpływ tej substancji na swoje ciało, wciąż możesz korzystać z e-papierosów, ciesząc się po prostu ich smakiem. Wystarczy wybrać liquidy albo premixy i bazy bez nikotyny, aby nie dostarczać jej do organizmu. Wówczas można inhalować same aromatyczne substancje, dające poczucie przyjemnego rozluźnienia, wynikające wyłącznie z oczarowania zmysłów przez smak i woń.

Liquidy i bazy bez nikotyny możesz bez problemu kupić w sklepie Liquider Siemianowice Śląskie. Znajdziesz tam także inne produkty, w tym liquidy z nikotyną (o różnej mocy), zestawy e-papierosów, czy też dodatkowe elementy ich wyposażenia. Sprawdź!

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności