►Piekary Śląskie
Liquider Store


ul. wyszyńskiego 24, 41-940 Piekary Śląskie
+48 531 836 736

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 10:00-18:00, sob. 9:00-14:00

Jakie są największe zalety korzystania z e-papierosów?

E-papierosy już cieszą się rosnącą popularnością. Jest ona wynikiem szeregu zalet, które dostrzegają w nich osoby decydujące się na inhalację podgrzanych liquidów. Poznaj największe plusy ich używania, a my dodatkowo podpowiemy Ci, gdzie kupić najwyższej jakości płyny do ich uzupełniania w Piekarach Śląskich.

Znacznie zdrowsze niż klasyczne papierosy

Kwestia zdrowia bez wątpienia jest tą najważniejszą. Papierosy elektroniczne ze względu na swoją konstrukcję nie powodują spalania tytoniu, a jedynie podgrzewanie znajdującego się w nich liquidu. Przechodzi on w stan pary, dzięki czemu następnie może być wciągany przez e-palacza do płuc.

Takie podawanie substancji aktywnej, jaką jest nikotyna, a także substancji smakowych sprawia, że są one znacznie zdrowsze dla człowieka niż te pochodzące z klasycznych papierosów. Do płuc dostają się w formie oczyszczonej, bez sadzy, dymu i innych produktów ubocznych spalania, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. W efekcie, jak mówią osoby, które z tradycyjnego palenia tytoniu przestawiły się na e-papierosy, podczas inhalacji płuca wręcz odpoczywają.

Bez gryzącego dla otoczenia dymu

Wiele osób niepalących narzeka, gdy w ich otoczeniu znajduje się palacz tradycyjnego tytoniu. Charakterystyczny zapach, który roztaczają wokół siebie papierosy, jest dla nich nieprzyjemny, a dym gryzący, dlatego zazwyczaj nie życzą sobie palenia w ich obecności.

E-papierosy z Liquider Store w Piekarach Śląskich odznaczają się najwyższą jakością wykonania, a to z kolei oznacza, że w trakcie ich używania nie wydzielają się żadne nieprzyjemne zapachy. Niewyczuwalny jest dym tytoniowy czy choćby woń ogrzewającego się plastiku. Jedyne, co można przy nich poczuć, to aromat liquidu. Dzięki temu nawet osoby niepalące mogą przekonać się, że używanie e-papierosów nie wiąże się z żadnymi nieprzyjemnymi doznaniami.

Ciekawe smaki

Osoby, które decydują się na używanie e-papierosów, często z czasem zaczynają poszukiwać coraz ciekawszych smaków. Odchodzą od tradycyjnego tytoniu czy mentolu na rzecz nowoczesnych i zaskakujących aromatów. Z całą pewnością właśnie one są cenionym elementem rozrywki, jaki niesie ze sobą inhalacja z papierosów elektronicznych.

Czasem okazuje się jednak, że liquid to za mało. Dlatego dla osób, które marzą o samodzielnie wykonany kompozycjach i nietypowych połączeniach powstały premixy, aromaty i bazy, które pozwalają na samodzielne tworzenie liquidów.

Takie rozwiązanie poszerza ofertę smakową i czyni palenie znacznie ciekawszym. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić wszystkie te produkty, aby eksperymentować na własną rękę, Liquider Store Piekar Śląskie będzie na pewno dobrym miejscem.

Dowolna ilość nikotyny

Marzysz o tym, aby powoli odzwyczaić się od nikotyny? Zależy Ci na ciekawym aromacie, ale nie na dużej ilości tego związku? W takim razie e-papierosy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. O ilości nikotyny zdecydujesz bowiem sam, sięgając po odpowiednią bazę o wyższym lub niższym jej stężeniu. Jeśli interesuje Cię tylko relaks z przyjemnym smakiem, liquid o zawartości 0 mg będzie doskonały. A jeśli jednak preferujesz inhalację nikotyny wraz z aromatem, sięgnij po wyższe jej stężenia.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności