►Chorzów
Liquider Store


ul. Wolności, 41-500 Chorzów
+48 531 836 736

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 10:00-18:00, sob. 9:00-14:00

Liquid czy premix - co wybrać w Liquider Chorzów?

Używanie e-papierosów to dla wielu osób prawdziwa sztuka. Wiąże się z całą kulturą, jaka powoli rozwija się wokół tego hobby, które znacząco odbiega od tradycyjnego palenia tytoniu. Jeśli i Ty należysz do grona osób, które sięgnęły po papierosy elektroniczne, pewnie zastanawiasz się, co lepiej kupić w Liquider Store Chorzów: liquidy czy premixy? Postaramy się podpowiedzieć.

E-papierosy - papierosy czy już zupełnie nowy rodzaj hobby?

Wiele osób, sięgając po raz pierwszy po e-papierosy, zastanawia się, czy są w ogóle podobne do klasycznych papierosów, które kiedyś palili. Odpowiedź na to pytanie może być bardziej skomplikowana, niż z pozoru się wydaje. Z jednej strony tak - papierosy elektroniczne są podobne. Z drugiej - mogą smakować zupełnie inaczej i pozwalają na więcej niż klasyczny tytoń.

Największym podobieństwem między klasycznymi i elektronicznymi papierosami jest możliwość zażywania nikotyny. W pierwszych z nich następuje to dzięki uwolnieniu jej w trakcie spalania drobinek tytoniu, w drugim przypadku jest ona jednym ze składników liquidu i dostaje się do organizmu po podgrzaniu.

Tu też zaczynają się różnice, ponieważ e-papierosy pozwalają na dawkowanie czystej nikotyny bez żadnych produktów spalania, dzięki czemu są zdrowsze od klasycznych. Co więcej, nikotyna wcale nie jest obowiązkowym składnikiem liquidu. Osoby, które preferują kosztowanie aromatu bez tej substancji aktywnej, także mogą to zrobić. Warto bowiem podkreślić, że e-papierosy oferują wiele ciekawych smaków, jakich nigdy nie znaleźlibyśmy w klasycznych papierosach. Właśnie ta różnica jest jedną z najczęściej podkreślanych i decydujących o tym, że papierosy elektroniczne są chętniej wybierane.

Liquid - prosty i szybki w użyciu

Pierwszym płynem do napełniania e-papierosa, po który zazwyczaj sięgamy, jest liquid. To produkt, który po prostu wlewamy do pojemniczka i gotowe, już możemy włączać urządzenie, by za krótką chwilę cieszyć się wspaniałym aromatem.

Liquidy dostępne w Chorzowie są zazwyczaj oferowane w buteleczkach o pojemności 10 ml, co pozwala na kilkukrotne napełnienie e-papierosa. Są tanie, szybkie i bardzo wygodne w użyciu. Nie wymagają żadnych dodatkowych czynności, czekania czy mieszania. Z tego względu polecamy je szczególnie osobom, którym zależy na korzystaniu z e-papierosa w jak najprostszy sposób. Sprawdzą się także w sytuacji, w której mamy mało czasu albo po prostu dla osób początkujących, które dopiero poszukują swojego ulubionego sposobu palenia papierosów elektronicznych.

Liquidy z nikotyną lub bez

Jak już wspomnieliśmy, e-papierosy mogą, ale nie muszą dostarczać do organizmu nikotynę. Dlatego też w Liquider Store Chorzów można znaleźć gotowe liquidy zarówno z zawartością tej substancji czynnej, jak i bez niej, a także o różnych mocach. Pozwoli Ci to na swobodne dobranie najlepszego płynu dla siebie, zgodnie z Twoimi osobistymi preferencjami.

Liquidy bez nikotyny polecamy osobom, którym zależy wyłącznie na ciekawym smaku e-papierosa i używają go do relaksu, jako rodzaj ciekawego hobby. Są one też idealne dla tych, którzy rzucili tradycyjne palenie, ale wciąż chcieliby cieszyć się przyjemnością płynącą z inhalacji.

Premix - mixuj i sam decyduj o wszystkim

Jeśli należysz do osób, które uwielbiają eksperymenty i same chciałyby przygotowywać swoje liquidy, na pewno spodobają Ci się możliwości, jakie płyną z używania premixów. Są to bardzo skondensowane aromaty, które nie zawierają w swoim składzie nikotyny. Aby uzyskać gotowy do dozowania roztworów, musisz zmieszać je z odpowiednią bazą nikotynową lub beznikotynową.

To od Twoich preferencji będzie zależało, jaki liquid ostatecznie uzyskasz: czy pozbawiony substancji czynnej, czy też ją zawierający - i w jakim stężeniu. Możesz też swobodnie decydować o ilości premixu dodanego do bazy, aby wytworzyć smak o takiej sile, jaka będzie Ci smakować.

Premix - jedn smak czy kilka?

Premixy dają też możliwość skosztowania zupełnie nowych smaków. Oferują aromaty mono smakowe i wielosmakowe, a co więcej - możesz je też zmiksować pomiędzy sobą, tworząc kompozycje zupełnie unikatowe. To, na jaki się zdecydujesz, zależy tylko od Twojej fantazji, a Liquider Store Chorzów z pewnością będzie dla niej wspaniałą inspiracją.

Ze względu na takie bogactwo możliwości premixy polecamy szczególnie osobom z doświadczeniem, które chciałyby sięgnąć po coś nowego, gdyż stare smaki wydają się im już nieco oklepane. To też propozycja dla nowych, odważnych użytkowników, którzy od razu chcą wskoczyć na głęboką wodę miksowania.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności