►Gliwice
Centrum Handlowe Arena


Al. J. Nowaka Jeziorańskiego, 44-100 Gliwice
+48 531 836 736

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 9:00-21:00, nd. 9:00-19:00

►Gliwice
Centrum Handlowe FORUM


ul. Lipowa 1, 44-100 Gliwice
+48 531 836 736

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 9:00-21:00, nd. 9:00-19:00

Jakie cechy powinien mieć pierwszy e-papieros?

Zastanawiasz się nad zakupem swojego pierwszego e-papierosa, ale nie jesteś pewien, jakie cechy powinien mieć, aby w pełni Cię zadowolił? Podpowiemy, na co zwrócić uwagę. Jeśli mieszkasz w Gliwicach zajrzyj koniecznie do sklepu Liquider Store, by kupić papierosy elektroniczne dopasowane do Twoich wymagań.

Jak dokładnie działa e-papieros?

Aby zastanawiać się nad tym, jakie cechy powinien mieć e-papieros, warto na początek przemyśleć kwestię tego, jak jest zbudowany. Zasada jego działania i poszczególne elementy składowe wpływają bowiem na to, które cechy będą dla Ciebie najbardziej istotne.

Najważniejszą częścią papierosa elektronicznego jest atomizer, który składa się ze szklanego lub plastikowego zbiorniczka wypełnianego liquidem, a także źródła podgrzewania, czyli grzałki.

W atomizerze następuje ogrzewanie liquidu i uwalnianie z niego par, które w postaci gęstej chmury za pomocą ustnika dostają się do płuc e-palacza (a także rozchodzą się wokół niego). Oczywiście nieodłącznym elementem takiego zestawu jest też bateria, która zasila grzałkę, pozwalając jej na skuteczną pracę.

Do tego dochodzą jeszcze małe elementy, takie jak siatki mesh i druty. Ze względu na to, że papieros elektroniczny to urządzenie wielokrotnego użytku, które po rozładowaniu baterii należy na nowo naładować, oczywistym elementem jego wyposażenia staje się także ładowarka.

Jak widać, działanie e-papierosa jest bardzo proste.

Przede wszystkim wysoka jakość wykonania

W pierwszej kolejności należy podkreślić, że najważniejszą cechą każdego e-papierosa jest wysoka jakość wykonania. Wykorzystywane w nim materiały powinny odznaczać się najlepszą jakością i długą żywotnością, a każdy element musi być idealnie dopasowany do pozostałych. W papierosie elektronicznym nie można pozwolić sobie na kompromisy, ponieważ mogłoby to doprowadzić do jego szybkiej awarii, a w gorszym przypadku do uwolnienia niebezpiecznych substancji do organizmu, na przykład poprzez odparowanie lakieru czy barwnika. Aby nigdy nie mieć tak przykrych sytuacji, powinieneś więc zawsze sięgać po produkty renomowanych marek, które znajdziesz w Gliwicach w sklepie Liquider Store.

Długi czas pracy na baterii

Jedną z bardzo ważnych cech papierosa elektronicznego jest dobra kondycja baterii i jej duża pojemność, która powinna plasować się w zakresie minimalnie 1300 - 1500 mAh. Dzięki takim wartościom będziesz mógł ładować swoje urządzenie raz na 2 czy 3 dni, w zależności od tego, jak często będziesz z niego korzystać. To bardzo komfortowa sytuacja, zwłaszcza jeśli chcesz podróżować bez obaw o to, że niespodziewanie Twój e-papieros przestanie działać z powodu rozładowania akumulatora.

Szybki czas ładowania

Szybki czas ładowania jest szczególnie przydatny osobom, które nie mają zbyt wiele czasu i chciałyby na przykład “podratować” baterię swojego e-papierosa w pracy, podłączając go na kilka chwil, by był gotowy w trakcie przerwy. Każdy, kto prowadzi aktywne życie i nie ma chęci na długie przesiadywanie w domu tylko po to, aby poczekać na napełnienie akumulatora, z pewnością doceni taką cechę.

Duża moc grzałki

Moc grzałki odpowiada za szybkość ogrzewania liquidu, a także uzyskiwane w e-papierosie temperatury. Ze względu na to, że czasem trudno na początku przewidzieć, jaka moc będzie tą najlepszą, Liquider Store Gliwice oferuje swoim klientom ciekawe zestawy papierosów elektronicznych, które zawierają dwie wymienne grzałki o różnych mocach. Kupując jeden z nich, będziesz mógł wypróbować, która grzałka bardziej ci odpowiada. Jeśli jednak zdecydujesz się na prostszy zestaw z jedną grzałką, również w późniejszym czasie będziesz miał szansę dokupić drugą właśnie w Liquider Store Gliwice.

Regulacja temperatury i przepływu powietrza

Ciekawą opcją znajdującą się w wielu e-papierosach jest możliwość regulowania przepływu powietrza, a w niektórych także temperatury liquidu. Pozwala ono na komfortowe wykorzystanie urządzenia, a także idealne dopasowanie gęstości i wielkości chmury, która się z niego wydobywa. Dzięki temu każdy puff jest właśnie taki, jaki chcesz.

Wyświetlacz

Na koniec warto zwrócić uwagę na to, żeby na urządzeniu znajdował się chociaż prosty wyświetlacz, który pomoże w ocenie stanu baterii i parametrów pracy. Dzięki temu będziesz wiedzieć, kiedy należy podpiąć urządzenie do ładowarki, a także stanie się pomocny podczas regulowania temperatury i przepływu powietrza w bardziej zaawansowanych modelach.

Poza tym kolorowy wyświetlacz po prostu fajnie wygląda, a przecież design też ma znaczenie. Na szczęście w Liquider Store Gliwice nie brakuje ciekawych modeli, które na pewno przypadną Ci do gustu.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności