►Jaworzno
Liquider Store


ul. Grunwaldzka 68, 43-600 Jaworzno
+48 796 202 072

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 9:00-17:00, sob. 9:00-13:00

Liquidy owocowe i deserowe w Liquider Jaworzno

Liquidy, które służą do uzupełniania e-papierosów, są ich nieodłącznym elementem i często decydują o tym, że ludzie sięgają właśnie po nowoczesne gadżety, zamiast po klasyczne papierosy. Wśród wielu różnych rodzajów liquidów, które można znaleźć w Jaworznie, na szczególną uwagę zasługują owocowe i deserowe. Zobacz, czym się wyróżniają i dlaczego są tak popularne.

Nieprzyjemne efekty palenia papierosów

Wiele osób niepalących narzeka na zapach dymu tytoniowego. Jest przez nich odbierany jako nieprzyjemny i gryzący. Również wielu palaczy za nim nie przepada, podobnie jak za pojawiającą się chrypką i problemami z płucami czy też doskonale znanym poczuciem “kapcia w ustach”.

Wszystkie te problemy wynikają z tego, że klasyczne papierosy ulegają spalaniu. W wyniku tego procesu ze znajdującego się w nich tytoniu uwalniane są szkodliwe substancje smoliste, sadza i inne związki, które nie służą ludzkiemu zdrowiu. To one niszczą płuca i cały układ oddechowy, przyczyniają się do nieprzyjemnego smaku w ustach i sprawiają, że dym unoszący się wokół palacza jest tak nieprzyjemny.

Liquidy - przewaga e-papierosów nad klasycznymi papierosami

Naprzeciw oczekiwaniom osób, które chciałyby uniknąć wszystkich tych nieprzyjemnych zjawisk, wychodzą e-papierosy. Wlewane do nich liquidy nie ulegają spalaniu, a jedynie podgrzaniu i odparowaniu, dzięki czemu powstaje chmura aerozolu zawierającego substancję czynną (nikotynę) i substancje smakowe. Tak przygotowana nikotyna i aromaty są bardzo czyste, pozbawione jakichkolwiek produktów pochodzących ze spalania. Są dzięki temu znacznie zdrowsze.

Jednocześnie brak produktów spalania sprawia, że chmurka unosząca się wokół użytkownika e-papierosów jest biała i ma przyjemny aromat. Nawet osoby niepalące często go sobie chwalą i nie mają nic przeciwko temu, by wykorzystywać papierosy elektroniczne w ich pobliżu.

Liquidy zachwycają użytkowników e-papierosów swoim bogatym smakiem i różnorodnością. Wiele osób właśnie ze względu na możliwość ich kosztowania i poszukiwania swoich ulubieńców decyduje się na korzystanie z papierosów elektronicznych zamiast tradycyjnych “fajek”. W Jaworznie ich szeroki wybór można znaleźć w sklepie Liquider Store, który serdecznie polecamy.

Liquidy o różnych nutach smakowych

Każdy z nas lubi inne rodzaje smaków. Niektórzy najbardziej cenią sobie smaki wytrawne, nieco ostrzejsze, pozbawione słodyczy. Inni z kolei preferują te słodkie, które na przykład przypominają im ulubione desery czy wręcz smaki z dzieciństwa. Niezależnie jednak od tego, jaki jest Twoim wymarzonym, z pewnością będziesz w stanie go znaleźć, sięgając po nietypowe liquidy z Jaworzna.

Dlaczego warto eksperymentować? Przede wszystkim dlatego, że daje to dużo frajdy i sprawia, że palenie e-papierosów to już nie tylko nudna inhalacja nikotyny, ale też ciekawy relaks i hobby pobudzające zmysły. A jeśli okaże się, że proponowane liquidy to za mało, powinieneś zdecydować się na ciekawe premixy, które mają jeszcze szerszą ofertę smakową.

Owocowe i deserowe liquidy

Wśród wielu różnych liquidów w Jaworznie naszą uwagę szczególnie przyciągnęły liquidy o smakach owocowych i deserowych. Pierwsze z nich to bardzo umiejętne połączenie słodyczy i delikatnej cierpkości, czy odrobiny kwaśniejszego posmaku, czyli dokładnie tego, co można znaleźć w naturalnych owocach. Dzięki takim właściwościom zapewniają prawdziwą feerię doznań i pozwalają poczuć ukochane owoce.

Z kolei liquidy deserowe to bardzo nietypowe smaki, które nawiązują do takich ulubieńców jak cola, kawa czy napój energetyczny. Wszystkie świetnie sprawdzają się w celu orzeźwienia i przypominają o tych napojach, które najbardziej lubimy. Na dodatek na długi czas pozostawiają przyjemny posmak w ustach i są bardzo intensywne, co zapewnia dodatkową radość z ich kosztowania.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności