►Czeladź
Liquider Store


ul. Szpitalna 8, 41-250 Czeladź
+48 32 763 74 87

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 10:00-18:00, sob. 9:30-13:30

►Czeladź
Galeria Handlowa M1


ul. Będzińska 80, 41-250 Czeladź
+48 796 202 072

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 9:00-21:00, nd. 9:00-19:00

Nowe produkty dla e-palaczy w Liquider Czeladź

E-papierosy to nie tylko inhalacja oczyszczonej nikotyny - to przede wszystkim rozkoszowanie się ciekawymi smakami, jakie niosą ze sobą aromatyczne liquidy i premixy. Można znaleźć swoje ulubione lub stale eksperymentować, mieszając nowe smaki i tworząc własne, unikatowe płyny. Od pewnego czasu e-palacze z Czeladzi i innych miast mają także możliwość sięgnięcia po Nicomix. Co go wyróżnia?

Podobny do premixu i longfilla - ogromna wydajność

Decydując się na używanie e-papierosów, większość osób liczy na szereg płynących z nich korzyści. Przede wszystkim ważny jest ich zapach, który w przeciwieństwie do klasycznego tytoniu nie jest gryzący i nie odstrasza innych osób. Po drugie, wydajność - po krótkim czasie używania każdy przekonuje się, że papierosy elektroniczne są znacznie bardziej wydajne, a co za tym idzie, tańsze niż klasyczny tytoń.

Jednocześnie z czasem zaczynamy poszukiwać coraz to nowszych i jeszcze wygodniejszych rozwiązań. Własny zapach i smak, a na dodatek dokładnie dobrana ilość nikotyny, by moc liquidu była idealna? Bez problemu osiągniesz to wszystko, decydując się na jeden lub kilka premixów. Tamtejszy Liquider Store oferuje ich ogromną różnorodność, która pozwoli Ci cieszyć się takimi smakami, których nigdy nie zapomnisz.

A może chciałbyś mieć jeszcze więcej liquidu, by starczył na dłużej bez potrzeby odwiedzania sklepu? W takim razie sięgnij po longfill, który oferuje większą buteleczkę i jest bardzo ekonomiczny.

Nicomix łączy w sobie te cechy. Jest idealny do tego, by uzupełnić go bazą i uzyskać z 10 ml pierwotnej mieszanki aż 60 ml liquidu gotowego do dozowania do e-papierosa. Dzięki temu na pewno wystarczy na długo, a jego ciekawe smaki świetnie uzupełnią Twoje doświadczenia z premixami.

Nicomix - mieszanka z nikotyną

Bazy nikotynowe, które do tej pory trzeba było dodawać do premixu, aby uzyskać gotowy liquid, odznaczają się dość wysoką ceną. Bazy beznikotynowe, czyli same mieszanki roślinnej gliceryny i glikolu są znacznie bardziej atrakcyjne cenowo. Są idealne dla osób, którym zależy wyłącznie na smaku e-papierosów, bez nikotyny, albo dla tych, które sięgają właśnie po Nicomix. Wszystko dlatego, że Nicomix to mieszanka gliceryny, glikolu, aromatu i nikotyny. Wystarczy uzupełnić go więc bazą beznikotynową, aby uzyskać oczekiwany roztwór. W ten sposób można obniżyć cenę przygotowywanego samodzielnie liquidu, ponieważ Nicomix jest nowoczesnym, przystępnym cenowo produktem.

Tylko w sklepach stacjonarnych

Szukasz swojego ulubionego smaku produktu Nicomix? A może po prostu chcesz wypróbować go po raz pierwszy i przekonać się, czy będzie dla Ciebie odpowiedni? Jeśli mieszkasz w Czeladzi odwiedź sklep Liquider Store, w którym z pewnością go znajdziesz. Pamiętaj, że ze względu na zawartość nikotyny, nie kupisz go online.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności