►Tarnowskie Góry
Liquider Store


ul. Piastowska 7 42-600 Tarnowskie Góry
+48 531 836 736

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 10:00-18:00, sob. 10:00-14:00

Czy e-papieros może pomóc rzucić palenie?

Palenie papierosów to nałóg, z którym walczy coraz większa liczba ludzi. Starają się ograniczać ilość papierosów lub stosują różnorodne plastry czy inne metody dostarczania do organizmu nikotyny w coraz mniejszych dawkach. Jednym z proponowanych sposobów na rzucenie palenia jest stosowanie e-papierosów. Zobacz, dlaczego mogą być pomocne i dowiedz się, gdzie kupisz najlepszy dla Ciebie model w Tarnowskich Górach.

Metoda krok za krokiem

Rzucanie palenia z dnia na dzień zazwyczaj nie przynosi pozytywnych rezultatów. Powoduje bardzo duży stres dla organizmu i może wiązać się z odczuwaniem nieprzyjemnych doznań natury fizycznej, jak i psychicznej. Nic więc dziwnego, że większość osób znacznie lepiej znosi powolną metodę krok za krokiem, która pozwala im na łagodne odstawienie papierosów.

Na czym polega? Oczywiście na zmniejszaniu dawek przyjmowanej nikotyny. Należy więc stopniowo zamieniać mocne papierosy na słabsze i ograniczać ilość wypalonych sztuk papierosów dziennie. Dzięki temu organizm przyzwyczai się do powolnego odstawiania nikotyny i lepiej zniesie taki odwyk. W efekcie będzie on po prostu łatwiejszy do zniesienia.

E-papierosy - łatwiejsza kontrola nad stężeniem nikotyny

Paląc zwykłe papierosy, z reguły nie wiadomo, ile nikotyny przyjmujemy do organizmu. Wybierając e-papierosy, możemy jednak dokładnie określić stężenie tego związku w liquidzie, który dodajemy do urządzenia. Nie ma w tym nic trudnego, ponieważ każdy liquid w sklepie Liquider Store ma podaną na opakowaniu zawartość nikotyny.

Nawet jeśli nie kupujesz gotowych liquidów, tylko preferujesz ich samodzielne wykonywanie z premixów i bazy, możesz bez problemu kontrolować stężenie nikotyny. Wystarczy, że trzymasz się instrukcji, a łatwo ocenisz, jak dużą ilość bazy i premixu musisz zmieszać, aby otrzymać oczekiwane stężenie. Jeśli jednak masz co do tego wątpliwości, specjaliści z Tarnowskich Gór z pewnością pomogą ci w dokonaniu odpowiedniego wyboru i stworzeniu mieszanki o konkretnej zawartości tego związku.

Od czerwonych do zera

Jak zatem masz przeprowadzić proces rzucania palenia? Na początek dobierz dla siebie w Tarnowskich Górach taki liquid do e-papierosa, który będzie zawierał ilość nikotyny odpowiadającą palonym przez Ciebie klasycznym papierosom. W ustaleniu tego początkowego stężenia pomoże Ci poniższa zależność:

  • papierosom czerwonym odpowiada stężenie nikotyny w liquidzie w granicy 14-18 mg/ml,
  • papierosom niebieskim odpowiada stężenie nikotyny w liquidzie w granicy 9-12 mg/ml,
  • papierosom ultra light odpowiada stężenie nikotyny w liquidzie w granicy 3-6 mg/ml.

Kiedy już ustalisz, z jakiego poziomu zaczynasz, kolejnym krokiem powinno być stopniowe zmniejszanie zawartości nikotyny w liquidzie. Nie będzie to trudne, jeśli będziesz korzystał z pomocy Liquider Store Tarnowskie Góry, ponieważ łatwo znajdziesz tam płyny o różnej mocy, które pomogą Ci przejść przez cały proces bez żadnych dolegliwości. Na sam koniec możesz już wybierać liquidy beznikotynowe, które będą zapewniać jedynie fantastyczny smak e-papierosa, bez żadnych substancji uzależniających.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności