►Ruda Śląska Plaza
Ruda Śląska Plaza


1 Maja 310, 41-710 Ruda Śląska
+48 669 076 830

Godziny otwarcia:
pon-sob: 10:00 (czw. 9:00) – 21:00, niedziela: 10:00 – 20:00

►Ruda Śląska
Dawny szpital, vis a vis Biedronki


ul. Goduli 24, 41-712 Ruda Śląska
+48 531 836 736

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 10:00-18:00, sob. 9:00-15:00

Liquider Ruda Śląska - e-papierosy jednorazowe i wiele więcej produktów

E-papierosy kojarzą nam się przede wszystkim z urządzeniami wielokrotnego użytku - takimi, które co jakiś czas ładujemy i dopełniamy liquidem, aby cieszyć się ich smakiem i możliwością inhalacji nikotyny. Jednak na rynku pojawiły się ostatnio także e-papierosy jednorazowe, które można kupić między innymi w Liquider w Rudzie Śląskiej. Zastanawiasz się, czy to dobry wybór dla Ciebie? Odpowiemy na to pytanie!

Czym charakteryzuje się jednorazowy e-papieros?

Elektroniczny papieros zawiera kilka elementów składowych, które są niezbędne do jego prawidłowego działania. Znajdują się wśród nich między innymi bateria, grzałka, clearomizer czy ustnik. Jego używanie jest przy tym banalnie łatwe: wystarczy napełnić zbiorniczek clearomizera wybranym przez siebie liquidem, włączyć e-papieros i poczekać dosłownie chwilę, aż z płynu wytworzone zostaną pary. Gotowe! Można zaciągać się smakową chmurką. Od czasu do czasu niezbędne jest oczywiście naładowanie baterii urządzenia, aby zawsze miało odpowiedni zapas prądu i służyło w dowolnym momencie.

Dostępne w Rudzie Śląskiej jednorazowe e-papierosy są jeszcze prostsze w obsłudze. Nie mają możliwości ładowania ani uzupełniania ich kolejnymi porcjami liquidu. Zazwyczaj nie mają nawet przycisku pozwalającego na ich włączenie! Działają w ułamku sekundy, ponieważ samo zaciągnięcie się uruchamia w nich ogrzewanie, które uwalnia pary z umieszczonego w środku liquidu. Używa się ich tak długo, jak długo liquid jest w środku lub do momentu wyczerpania baterii, co oznacza średnio 600 puffów. Po wyczerpaniu możliwości, jakie daje jednorazowy e-papieros, należy go po prostu wyrzucić.

Zalety korzystania z papierosa jednorazowego

Jednorazowe przedmioty są zazwyczaj bardzo wygodne, ponieważ nie wymagają dodatkowej obsługi i opieki - tak też jest w przypadku elektronicznego papierosa, który po prostu kupujesz, używasz i wyrzucasz. Nie wymaga myślenia o tym, czy masz jeszcze liquid lub premix do dolania, czy trzeba naładować akumulator albo czy zużyły się w nim części i trzeba je wymienić. Działa prosto, szybko i bezobsługowo.

Kolejną zaletą jednorazowego e-papierosa jest jego naprawdę mały rozmiar. Jeśli potrzebujesz czegoś kompaktowego albo jedynie chcesz spróbować, czy posmakuje Ci taka forma palenia, z pewnością możesz to wypróbować właśnie na jednorazówce. W razie, gdyby jednak nie przypadł Ci do gustu, nie będziesz żałował pieniędzy. A jeśli Ci się spodoba - najpewniej zamienisz jednorazówkę na klasyczny papieros elektroniczny.

Jednorazówka daje też możliwość skosztowania nowego smaku w małej porcji, bez kupowania większego liquidu. Jeśli więc chciałbyś sprawdzić, czy nowy smak jest tym odpowiednim dla Ciebie, z pewnością możesz skusić się właśnie na e-papieros jednorazowy ze sklepu Liquider Store w Rudzie Śląskiej.

Nie możesz skorzystać ze swojego e-papierosa? Skorzystaj z jednorazowego rozwiązania!

Wielu palaczom zdarzyła się na pewno sytuacja, w której po prostu zapomnieli o e-papierosie. Został w domu, podczas gdy oni wylądowali w innym mieście w sprawach służbowych lub rodzinnych. Przydarzyła ci się taka sytuacja? A może wręcz przeciwnie, zabrałeś urządzenie, ale okazało się rozładowane, a Ty nie masz możliwości doładowania akumulatora?

Na szczęście palenie nie musi się kończyć w tym momencie. Doskonałą alternatywą na takie nagłe wypadki jest właśnie e-papieros jednorazowy, po który wystarczy skoczyć do najbliższego salonu Liquider Store. W Rudzie Śląskiej znajdziesz go przy ulicy Goduli. Wybierzesz w nim swój ulubiony smak liquidu i będziesz mógł cieszyć się swoim hobby, nawet jeśli z jakiegoś powodu Twój papieros elektroniczny nie działa.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności