►Dąbrowa Górnicza
Liquider Store Kaufland


ul. Gustawa Morcinka 2, 41-303 Dąbrowa Górnicza
+48 516 400 240, +48 796 202 072

Godziny otwarcia:
pon. - sob. 10:00 - 18:00

►Dąbrowa Górnicza
Biedronka


ul. Królowej Jadwigi 23, 41-300 Dąbrowa Górnicza
+48 790 300 635

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 10:00-18:00, sob. 9:00-13:00

Liquider Dąbrowa Górnicza - akcesoria do e-papierosów, które na pewno Ci się przydadzą

Papierosy elektroniczne są coraz bardziej popularną alternatywą dla klasycznych “fajek”. Nie ma w tym nic dziwnego, gdy weźmiemy pod uwagę, że odznaczają się wygodą, niższą ceną użytkowania, a przede wszystkim ciekawym smakiem. Jak jednak usprawnić działanie e-papierosa i przedłużyć jego żywotność? Wystarczy sięgnąć po kilka akcesoriów, które bez problemu znajdziesz w Dąbrowie Górniczej.

Dodatkowa bateria

Często wyjeżdżasz, a podczas swoich wojaży nie masz czasu lub okazji na ładowanie e-papierosa? Rozwiązaniem dla Ciebie może być oferowana w Liquider Store Dąbrowa Górnicza dodatkowa bateria do Twojego urządzenia. Dzięki niej nigdy nie będziesz miał problemu z rozładowującym się zbyt szybko akumulatorem. Po prostu zmienisz go na drugi i przez kolejne dni będziesz mógł spokojnie palić swojego ulubionego papierosa elektronicznego. Jedna bateria o dobrej kondycji, naładowana do pełna to, w zależności od tego, jak często sięgasz po urządzenie, nawet 2-3 dni pracy, więc dzięki zapasowej baterii będziesz mógł korzystać z e-papierosa nawet przez 6 dni!

Oczywiście, jeśli z czasem zauważyłeś, że bateria do e-papierosa osłabła i wystarcza na znacznie mniejszą ilość puffów, po prostu będziesz musiał ją wymienić. W tym przypadku również warto zajrzeć do Liquider Store w Dąbrowie Górniczej, by dokupić idealnie dopasowany, nowy akumulator.

Druga grzałka

Jednym z najważniejszych elementów każdego e-papierosa jest grzałka. To ona służy do podgrzewania liquidu, a zatem odpowiada też za gęstość pary i intensywność smaku. Każdy, kto próbował różnych smaków liquidów z Dąbrowy Górniczej, na pewno doskonale wie, że intensywność aromatu jest tym większa, im lepiej pracuje grzałka w papierosie elektronicznym. Dbałość o jej żywotność jest więc niezwykle ważna, aby e-papieros funkcjonował jak najdłużej i jak najlepiej.

Może się jednak zdarzyć, że dodana do zestawu grzałka jest zbyt słaba i nie powoduje wydobycia całej intensywności z liquidu. Wówczas warto sięgnąć po alternatywną, kompatybilną grzałkę z Liquider Store Dąbrowa Górnicza, która będzie miała większą moc. Dzięki temu uzyskiwany aromat będziesz jeszcze bardziej wyrazisty.

Nowa grzałka do e-papierosa przyda się również wówczas, gdy obserwujesz niepokojące objawy w przypadku używania tej starszej. Spadek mocy, mała gęstość par i ich niska temperatura, a może wyczuwalny zapach i smak spalenizny? Każdy z tych objawów to sygnał, że najwyższa pora sięgnąć po nową grzałkę.

Atomizer

Nie ma e-papierosa bez dobrego atomizera. To on jest gwarancją wytworzenia idealnych par oraz wspaniałej, gęstej i śnieżnobiałej chmury. Jeśli przechadzając się po Dąbrowie Górniczej ze swoim papierosem elektronicznym, lubisz patrzeć, jak chmurka rozchodzi się wokół Ciebie, z pewnością będziesz chciał utrzymać jej nieskazitelny kształt jak najdłużej. Właśnie dlatego powinieneś zadbać o kondycję swojego atomizera, który jest całym zespołem elementów (w tym zawiera wspomnianą wcześniej grzałkę).

Czasem w Twoim zestawie bazowym może znajdować się zwykły atomizer. Jeśli chcesz zwiększyć frajdę z palenia i potrzebujesz możliwości indywidualnej regulacji działania e-papierosa, powinieneś sięgnąć po jego ulepszoną wersję. Pozwoli ona na przykład na regulację przepływu powietrza, dzięki czemu będziesz mógł idealnie dopasować intensywność palenia do swoich potrzeb.

Nicomix zamiast klasycznego liquidu

Znudziły Ci się już tradycyjne liquidy i szukasz czegoś poręcznego, z dodatkiem nikotyny, abyś nie musiał kupować oddzielnie bazy nikotynowej? W takim razie sięgnij po nowoczesny Nicomix, który zawiera już nikotynę i wystarczy uzupełnić go zwykłą bazą bez jej zawartości, aby uzyskać aż 60 ml liquidu gotowego do użycia. Co więcej, odznacza się on ciekawymi i unikatowymi smakami, a jego wydajność sprawia, że Twoje hobby będzie jeszcze tańsze niż do tej pory.

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz Nicomix? Oczywiście w Liquider Store w Dąbrowie Górniczej, gdzie będziesz mógł wybrać swój ulubiony smak. Pamiętaj, tego produktu nie kupisz online!

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności