►Mysłowice
Kaufland (punkt dorabiania kluczy)


ul. Chopina, 41-400 Mysłowice
+48 796 202 072

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 9:00-21:00, sob. 9:00-19:00

Dodatki do e-papierosów w Liquider Mysłowice, po które warto sięgnąć

E-papierosy są obecnie niezwykle popularnym sposobem na zażywanie nikotyny, CBD, czy też po prostu relaks, jaki wynika z samego procesu ich palenia. Wiele osób z czasem potrzebuje jednak dodatkowych akcesoriów, które jeszcze bardziej zwiększają komfort inhalacji. Co warto wybrać? W dokonaniu najlepszego wyboru pomoże Ci specjalistyczny sklep Liquider Mysłowice.

Premixy i liquidy

Oczywiście najbardziej potrzebnym dodatkiem dla każdego palacza e-papierosówpremixy i liquidy, które pozwalają cieszyć się zachwycającym aromatem, którego nie oferowały klasyczne papierosy. W Mysłowicach dostępne są całe linie ciekawych smaków i zapachów, które z całą pewnością przypadną do gustu każdemu, kto tylko chciałby skosztować nowych mieszanek.

Na uwagę zasługują dosłownie wszystkie produkty oferowane przez znajdujący się w Mysłowicach Liquider Store. Gwarantują intensywność doznań niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na liquidy z nikotyną, czy też takie, które jej nie zawierają. Wśród nich są deserowe, tytoniowe, owocowe czy miętowe smaki, które zadowolą najbardziej wyrafinowane gusta. Z kolei wieloskładnikowe premixy na pewno mile zaskoczą osoby spragnione zupełnie nowych wrażeń zmysłowych.

Grzałki

Każdy użytkownik papierosów elektronicznych zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest w tym urządzeniu grzałka. To ona odpowiednio podnosi temperaturę liquidu i sprawia, że wydobywają się z niego gęste pary w postaci atrakcyjnie wyglądającej, białej chmurki. Wysokiej jakości grzałka do e-papierosa powinna pozwalać na uzyskanie gęstych par i intensywnego smaku bez spalenizny. Jest prawdziwym skarbem, szczególnie jeśli zapewnia wysoką moc i szybkość pracy urządzenia.

Jeśli wydaje Ci się, że Twoja grzałka osłabła, wyczuwasz spaleniznę albo doświadczasz jakichkolwiek problemów z nią związanych, być może pora ją wymienić. Wówczas warto odwiedzić sklep Liquider Store w Mysłowicach, który zapewnia szeroką ofertę grzałek do różnych modeli papierosów elektronicznych. Możesz zajrzeć do niego również wówczas, gdy po prostu chciałbyś wymienić swoją grzałkę z zestawu na mocniejszą, by cieszyć się intensywniejszym smakiem i wyższymi temperaturami liquidów do e-papierosa.

Baterie

Jeśli wydaje Ci się, że bateria w papierosie elektronicznym działa zbyt krótko nawet po pełnym naładowaniu, najpewniej oznacza to, że jej kondycja poważnie spadła. To normalne - z czasem, po wielu cyklach rozładowywania i ładowania, akumulatory magazynują coraz mniej energii. Dlatego warto zajrzeć do specjalistycznego sklepu, aby wymienić ją na nową i cieszyć się długą pracą e-papierosa, jak na początku.

Być może jesteś też miłośnikiem wielodniowych podróży, bez zatrzymywania się w hotelach, schroniskach czy innych miejscach w pobliżu cywilizacji. Jeśli tak, najpewniej nie masz okazji do ładowania swojego e-papierosa w trasie. Wówczas zapasowa, druga bateria może pomóc Ci w jego użytkowaniu niezależnie od tego, jak daleko od źródeł zasilania się znajdziesz.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności