►Jasin
Sklep producenta


ul. Poznańska 21, 62-020 Jasin
+48 736-629-925


Godziny otwarcia
pon. - pt. 8:00 - 16:00

Liquider Jasin - wybierz idealny liquid do e-papierosów

Mieszkasz w Jasinie i od niedawna palisz e-papierosy? Jeśli tak, to z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób znaleźć dla siebie idealny liquid. Jego moc i smak na pewno bardzo mocno wpływają na Twój odbiór tego hobby. Zobacz zatem, na jakie cechy liquidu powinieneś zwracać uwagę i sprawdź kilka propozycji, które dla Ciebie mamy.

Czym jest liquid, z czego się składa i jak działa?

Liquid to specjalnie przygotowany płyn do e-papierosa, którym wypełnia się zbiorniczek urządzenia. Jest on już gotowy do użycia i nie wymaga żadnych dodatkowych czynności, dlatego jest świetną propozycją dla osób początkujących. Gotowy liquid pozwoli ci szybko nauczyć się obsługi e-papierosa, bez martwienia się o mieszanie w odpowiednich proporcjach większej ilości składników.

Liquid wlany do atomizera jest ogrzewany i zmieniany w parę, która ma walory smakowe i może dostarczać nikotyny, jeśli zdecydujesz się na wersję płynu zawierającą tę substancję aktywną. Jest on złożony przede wszystkim z odpowiednich proporcji gliceryny roślinnej i glikolu polipropylenowego, które zapewniają mu odpowiednią gęstość, lepkość i lotność, a jednocześnie stanowią rozpuszczalnik dla nikotyny i substancji smakowych. Często właśnie te ostatnie decydują o tym, że mieszkańcy Jasina i innych miast wybierają e-papierosy zamiast klasycznego tytoniu. Smak i zapach elektronicznych papierosów jest po prostu znacznie przyjemniejszy. Jeśli mieszkasz w Jasinie, zapraszamy do sklepu Liquider, znajdziesz u nas wszelkie akcesoria i dodatki do papierosów elektronicznych.

Moc liquidu - jak ją dobrać?

Jeśli wcześniej paliłeś papierosy, a obecnie przechodzisz na e-papierosy, z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób przełożyć moc liquidu na moc swoich dawnych papierosów. W końcu na paczce nikt nie wypisywał zawartości nikotyny w miligramach, więc jak masz odgadnąć, co będzie dla Ciebie najlepsze?

Standardowo przyjmuje się, że moc liquidu w granicach 14 - 18 mg/ml odpowiada mocnym, czerwonym papierosom, moc liquidu w zakresie 9 - 12 mg/ml to odpowiednik dla niebieskich, lżejszych papierosów, a moc 3 - 6 mg/ml to alternatywa dla papierosów typu super light.

Oczywiście, ze względu na to, że nikotyna jest dostarczana do organizmu nieco inaczej, warto samodzielnie dopasować jej stężenie do preferencji, by uzyskać oczekiwane efekty. Chmura z e-papierosa jest zupełnie inaczej odbierana przez organizm niż dym, dlatego często mniejsze dawki nikotyny, zwłaszcza na początku, są bardziej wskazane.

Jaki smak liquidu wybrać?

Smak liquidu do e-papierosa to oczywiście kwestia bardzo indywidualna i każdy może zdecydować się na zupełnie inny. Jednak wśród prawdziwych faworytów bez wątpienia pozostają klasyczne smaki tytoniowe, przypominające tradycyjne papierosy, jak również orzeźwiające smaki miętowe, mentolowe i przywodzące na myśl cukierki Ice. Z kolei dla wielbicieli unikatowych aromatów przygotowane zostały liquidy owocowe i deserowe, wśród których znajduje się zarówno słodka truskawka i soczysta marakuja, jak i aromatyczna poranna kawa.

Z całą pewnością, gdy tylko przyjdziesz do Liquider Store Jasin, znajdziesz dla siebie ulubiony smak liquidu.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności