►Luboń
Centrum Handlowe Pajo


ul. Żabikowska 66, 62-030 Luboń
+48 780 058 008


Godziny otwarcia:
pon. - sob. 10:00-21:00, nd. 10:00-19:00

Liquider Luboń - wybierz swój e-papieros

Branża e-papierosów każdego dnia oferuje nowe, ciekawe propozycje. Jedną z nich są jednorazowe papierosy elektroniczne, które możesz znaleźć w wybranych sklepach stacjonarnych, w tym w Liquider Store Luboń. Dlaczego warto po niego sięgać i dla kogo będzie to idealny wybór?

Czym jest jednorazowy e-papieros?

Jednorazowy e-papieros to urządzenie typu all-in-one, czyli takie, które wyposażone jest we wszystkie niezbędne do użytku elementy, w tym również liquid. Jednocześnie jednorazowy papieros elektroniczny nie ma możliwości wymiany części, dolewania liquidu czy ładowania baterii. Służy on tylko do szybkiego użycia, bez przejmowania się o inne kwestie, w tym o jego żywotność. Jak tylko wyczerpie się bateria lub liquid, należy go po prostu wyrzucić i zastąpić nowym, który można kupić w Liquider Store Luboń.

Ile czasu wytrzymuje jednorazowy e-papieros?

Producenci jednorazowych e-papierosów podają na ich opakowaniu przybliżoną liczbę zaciągnięć (puffów), przez jakie będzie pracował. Jest to liczone w sposób uśredniony, co oznacza, że jego żywotność będzie zależała od tego, jak mocno się zaciągasz. Jednorazówka wystarczy na nieco krócej, jeśli bierzesz naprawdę głębokie wdechy, ponieważ w środku mieści się ograniczona ilość liquidu, zazwyczaj 2 ml.

W Luboniu dostępne są e-papierosy jednorazowe wyposażone w baterię, która powinna wytrzymać przynajmniej jeden dzień, choć oczywiście dokładny czas jej pracy jest uzależniony od kilku czynników, np. jak często i jak głęboko zaciąga się użytkownik.

Zalety i wady jednorazowych e-papierosów

O jednorazowych e-papierosach coraz częściej mówi się jako o przyszłości tej branży. Są idealnie dopasowane do potrzeb społeczeństwa, dla którego liczy się szybkość i bezproblemowość. Po prostu wyciągasz, zaciągasz się, chowasz, a kiedy się skończy - zmieniasz na nowy. Bez potrzeby zastanawiania się nad ładowaniem, pojemnością baterii, dokupowaniem liquidów czy żywotnością urządzenia. Nie musisz też borykać się z żadnymi ustawieniami, jak choćby przepływ powietrza. Jest to gadżet praktycznie bezobsługowy.

Jednak nie ma produktów bez wad. Wiele osób zauważa, że jednorazowe e-papierosy na dłuższą metę są droższe od swoich wielorazowych odpowiedników. Mają także stosunkowo ograniczoną ilość smaków i mocy nikotyny, których nie można samemu regulować, jak jest to w przypadku zwykłych papierosów elektronicznych, do których można dobrać smaki premixów, aromatów czy moc bazy.

Kiedy warto sięgnąć po jednorazowy e-papieros?

Jednorazowy papieros elektroniczny to świetna propozycja dla osób, które nigdy wcześniej nie używały takiego urządzenia i chciałyby się przekonać, jak ono działa i czy spodoba się im wapowanie, zamiast klasycznych papierosów z paczki. To także okazja do szybkiego, taniego wypróbowania nowego smaku liquidu, jeśli nie chcesz kupować go w całości w większej buteleczce.

Jednorazówka to też świetne zastępstwo zwykłego papierosa elektrycznego w sytuacjach awaryjnych. Spalona grzałka, zepsute urządzenie albo wyjazd, na który zapomniałeś zabrać ładowarki? Nic straconego! Wystarczy, że odwiedzisz Liquider Store Luboń, a będziesz mógł zaopatrzyć się w jednorazowy e-papieros, który z powodzeniem zastąpi Twojego ulubieńca przez jeden czy dwa dni.

Jednorazowy e-papieros tylko w sklepie Liquider Luboń!

Ostatnia ważna informacja, o jakiej musisz pamiętać, to dostępność jednorazowych e-papierosów wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Wynika ona z tego, że zgodnie z polskim prawem produktów z nikotyną nie można kupić online. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia sklepu Liquider w Luboniu, gdzie wybierzesz swój ulubiony smak.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności