►Leszno
Starówka


ul. Leszczyńskich 25, 64-100 Leszno
+48 798 776 859


Godziny otwarcia:
pon. -  pt. 10:00-18:00, sob. 10:00-14:00

Liquider Leszno - wybierz swojego pierwszego e-papierosa

Pierwszy e-papieros to dla wielu osób prawdziwe wyzwanie. Zastanawiają się, co powinien mieć, co jest zbędnym dodatkiem, a także na jakie jego cechy należy szczególnie zwracać uwagę. Postaramy się podpowiedzieć, a jeśli dodatkowo mieszkasz w Lesznie, powiemy ci, gdzie je kupić.

Czy warto sięgnąć po e-papierosy?

Jest to pierwsze, a dla wielu osób najpewniej też najważniejsze pytanie. Czy warto inwestować w e-papierosa, skoro można sięgnąć po klasyczną paczkę “fajek”? Jakie są zalety palenia papierosów elektronicznych i czy w ogóle mają przewagę nad tradycyjnymi?

Papierosy tradycyjne i elektroniczne są do siebie podobne, choć różnice też są zauważalne - a co więcej dla wielu osób właśnie one stanowią przewagę e-papierosów nad klasycznymi papierosami. Podobieństwem jest przede wszystkim możliwość dostarczania nikotyny do organizmu, choć w elektronicznych papierosach odbywa się to po prostu w sposób zdrowszy: bez wdychania produktów spalania tytoniu, bez szkodliwego dymu i substancji smolistych. Nikotyna wnika do organizmu w czystszej postaci.

Jednocześnie wielu ludzi docenia możliwość wybrania takiego e-papierosa, jaki najbardziej im odpowiada zarówno pod względem wielkości, wyglądu, jak i parametrów. Co więcej, kupowane liquidy są bardzo wydajne i w ostatecznym rozrachunku e-papieros jest tańszy od wypalanej codziennie paczki “fajek”.

Nie bez znaczenia jest także smak liquidów, który może być znacznie bardziej interesujący niż smak klasycznych papierosów. Pozwalają one na skosztowanie tak nietypowych smaków jak owocowe, deserowe, przypominające ulubione napoje lub cukierki ice. Jeśli więc aromat zwykłego tytoniu ci nie odpowiada, koniecznie powinieneś zajrzeć do sklepu z liquidami w Lesznie, aby znaleźć swój ulubiony. Na pewno również Twoi znajomi, którzy nie są palaczami, nie będą narzekać na zapach unoszącej się wokół Ciebie chmurki, nawet jeśli wcześniej przeszkadzał im dym z papierosów.

Jak działa e-papieros?

Skoro już wiesz, że korzystanie z e-papierosów może wiązać się z całym szeregiem zalet, pora zastanowić się, jak działa takie urządzenie. Najważniejszą jego częścią jest specjalny zbiorniczek, który służy do napełniania liquidem. Jest to atomizer, który służy do podgrzewania liquidu i wytwarzania z niego pary.

Dzieje się tak za sprawą energii elektrycznej, która służy do podgrzewania płynu, a jest czerpana z baterii. Oznacza to, że drugim niezbędnym akcesorium jest właśnie bateria, zazwyczaj mająca formę akumulatora, który można ładować.

Ostatnim ważnym elementem budowy jest ustnik, który służy nam do pobierania pary wytworzonej z liquidu. Powinien być przede wszystkim wygodny i podobnie jak wszystkie pozostałe elementy, wykonany z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią mu długą żywotność. Taką zaletą odznaczają się wszystkie e-papierosy oferowane w renomowanym sklepie Liquider Store w Lesznie.

Jakie cechy powinien mieć pierwszy e-papieros?

To oczywiste, że wybierając pierwszy e-papieros w sklepie w Lesznie, będziesz zastanawiał się, jakie parametry powinny go cechować. Przede wszystkim zwróć uwagę na długość ładowania baterii oraz na jej pojemność w mAh. Minimalnie powinna mieć około 1300 - 1500 mAh, co pozwoli na używanie elektronicznego papierosa nawet przez 2 dni od naładowania.

Oprócz jakości wykonania ważne są także dodatkowe funkcje, w które wyposażone są niektóre e-papierosy z Leszna. Można z nich zupełnie zrezygnować, jeśli zależy ci na tanim zakupie, ale jeśli chciałbyś mieć gadżet idealnie dostosowany do swoich potrzeb, polecamy zwrócić na nie uwagę. Jest to przede wszystkim możliwość regulacji przepływu powietrza, która pozwala na dopasowanie pracy elektronicznego papierosa do swoich potrzeb. Ważny może być też podgląd uzyskiwanej temperatury oraz stanu naładowania baterii, które pomogą ci ocenić, czy para podgrzana jest idealnie i kiedy będziesz musiał sięgnąć po ładowarkę.

Warto także zastanowić się, czy Twój pierwszy e-papieros powinien mieć dużo dodatkowych akcesoriów. Na początek najlepiej sięgnąć po przygotowany już zestaw, w którym znajdzie się wszystko, co potrzebne, a często także przykładowy liquid. Właśnie takie wygodne zestawy znajdziesz w Liquider Store Leszno. Dzięki nim pierwsze kroki w świecie e-palaczy na pewno będą łatwe.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności