►Kielce
Galeria Korona


ul. Warszawska 26, 25-312 Kielce
+tel. 516 514 780


Godziny otwarcia:
pon - sob 9.00-21.00

E-papierosy z Liquider Kielce - co warto o nich wiedzieć i jakie są zalety ich wykorzystania?

E-papierosy stają się coraz bardziej popularną formą palenia oraz inhalacji związków czynnych, w tym CBD. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ odznaczają się całym szeregiem zalet. Warto więc zastanowić się nad tym, co dokładnie oferują. Z pewnością przekonają Cię do tego, że warto zajrzeć do najbliższego sklepu z papierosami elektronicznymi. Jeśli jesteś mieszkańcem Kielc, serdecznie polecamy Ci Liquider Store w tym mieście.

Czym dokładnie są e-papierosy?

Oferowane w Kielcach w sklepie Liquider Store e-papierosy to niewielkich rozmiarów, elektroniczne gadżety, które są atrakcyjną alternatywą dla klasycznych sposobów palenia. Składają się ze zgrabnej obudowy, w której znajduje się atomizer, w którym znajduje się liquid. Kolejnym elementem budowy papierosa elektronicznego jest bateria, która jest źródłem prądu, niezbędnego do podgrzania liquidu w celu wytworzenia z niego pary. Niezbędny jest oczywiście także ustnik, który pozwala na zaciąganie się wytworzoną parą.

Dla kogo są e-papierosy z Kielc?

E-papierosy są ciekawym gadżetem, po który może sięgnąć dosłownie każdy. Są przede wszystkim doskonałą alternatywą dla osób, które do tej pory paliły klasyczne papierosy. Pozwalają na uzyskanie takich samych dawek nikotyny, ale w oczyszczonej postaci, bez szkodliwych produktów spalania. Co więcej, w łatwy sposób umożliwiają regulowanie mocy nikotyny: wystarczy dobrać odpowiedni liquid lub bazę o konkretnym stężeniu tego związku aktywnego, aby cieszyć się intensywniejszym lub delikatniejszym działaniem papierosa elektronicznego.

E-papierosy są też świetnym rozwiązaniem dla osób początkujących, które nie chcą sięgać po klasyczne papierosy, ponieważ nie zależy im na efektach, jakie daje nikotyna. Można bez problemu sięgnąć po płyny pozbawione nikotyny, co pozwala na używanie e-papierosów wyłącznie w celu cieszenia się niezwykłym smakiem premixu czy liquidu.

Jest to także ciekawa propozycja dla osób decydujących się na używanie CBD w celach terapeutycznych. W Pile bez problemu znajdziesz całą gamę liquidów i olejków zawierających CBD, które jednocześnie pozbawione są nikotyny. Dzięki temu będziesz mógł bezpiecznie używać kannabidiolu, a także cieszyć się ciekawymi smakami liquidów, nie uzależniając się od wpływu nikotyny.

Jakie są zalety korzystania z e-papierosów?

E-papierosy Kielce mają cały szereg zalet, które sprawiają, że są chętnie wybierane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych palaczy. Ich pierwszą i niewątpliwie największą zaletą jest wspomniana możliwość regulowania mocy papierosa elektronicznego poprzez dobranie liquidu o konkretnej zawartości nikotyny lub też zupełnie jej pozbawionego. W ten sposób mogą też przyczynić się do stopniowego rzucania palenia - wystarczy systematycznie zmniejszać ilość nikotyny w kupowanych liquidach, by szybko, skutecznie i bez efektów ubocznych odzwyczaić od niej organizm.

Kolejna ważna zaleta e-papierosów to ich zapach. Wiele osób niepalących narzeka na woń dymu tytoniowego, która jest gryząca i nieprzyjemna. Ze względu na to, iż papierosy elektroniczne nie powodują spalania tytoniu, nie wytwarzają też ciemnego, ostrego dymu. Są dzięki temu znacznie przyjemniejsze zarówno dla palacza, jak i dla osób, które go otaczają. Często nawet osoby niepalące uważają, że gęsta, biała chmura z e-papierosa pachnie zachwycająco!. Brak spalania wiąże się jednocześnie z tym, że liquidy do e-papierosów są znacznie zdrowsze niż klasyczny tytoń. Warto przy tym nadmienić, że chociaż popularnie mówi się o ich “paleniu”, tak naprawdę jest to inhalacja, którą można uznać za bezpieczną formę relaksu.

Dla wielu osób zaletą jest także cena e-papierosów. W sklepie Liquider Store znajdującym się w Kielcach kupisz papierosy elektroniczne już w cenie 100 zł, a liquidy i premixy to zaledwie kilka - kilkanaście złotych za sztukę. Są one przy tym znacznie bardziej wydajne niż paczka tradycyjnych papierosów, co sprawia, że używanie e-papierosów zwraca się już po miesiącu! Nie bez znaczenia jest także ich wygląd - gadżety po prostu wyglądają lepiej i każdy może dobrać je do swojego indywidualnego stylu.

help_outlineZapytaj o produkt

Akceptuję zasady polityki prywatności