• Nowy

Smok Vape Pen Light Zestaw

(6) opinia
109,00 zł
Brutto

SMOK VAPE PEN LIGHT ZESTAW

Dane techniczne

Pojemność baterii: 1650 mAh

Pojemność zbiornika: 2ml

Zestaw zawiera:

 • e-papieros Smok Vape Pen Light Zestaw

 • grzałka Vape Pen Mesh i Vape Pen Strip

 • ładowarka microUSB

 • gumka vapeband

 • siedem kolorowych wymiennych uszczelek

95sztuk
Ilość
Produkt dostępny wyłącznie w sieci sklepów stacjonarnych Liquider Store.

 • Dobry produktDobry produkt
 • Szybka dostawaSzybka dostawa
 • Możliwość zwrotuMożliwość zwrotu

Zestaw Smok Vape Pen Light jest zaawansowaną wersją popularnego Vape Pen 22. Składa się z urządzenia Smok Vape Pen Light, dwóch grzałek: Vape Pen Mesh i Vape Pen Strip, ładowarki microUSB, gumki vapeband oraz 7 wymiennych uszczelek w różnych kolorach. E-papieros Smok Vape Pen Light charakteryzuje się prostą konstrukcją i kompaktowym rozmiarem, co sprawia, że z łatwością zmieści się do kieszeni. Wyposażono go w duży przycisk zasilający, który wystarczy dłużej przytrzymać w celu włączenia lub wyłączenia. Dzięki odpowiednim systemem ochrony, takim jak automatyczne wyłączanie grzałki czy zapobieganie napięciom korzystanie z urządzenia jest w pełni bezpieczne. Do wyboru są różnorodne wersje kolorystyczne.

Kompaktowy i praktyczny e-papieros Smok Vape Pen Light

E-papieros Smok Vape Pen Light Kit ulepszono o zupełnie nową diodę LED umieszczoną na podstawie zbiornika. Po uruchomieniu zmienia ona kolor wraz z kolorem pierścienia uszczelniającego. Dzięki wytrzymałej baterii o pojemności 1650 mAh urządzenie gwarantuje gęstą chmurę i niepowtarzalny smak, przy czym rozładowuje się bardzo wolno. Stworzono go z wykorzystaniem grzałki zapewniającej szeroki obszar grzewczy, co jednocześnie wpływa na szybkość nagrzewania się, równomiernie rozłożone ciepło oraz wydajne pochłanianie płynu. Ostatecznie przekłada się to na gęstość dymu oraz intensywność aromatu. Do niewątpliwych zalet e-papierosa Smok Vape Pen Light zalicza się możliwość szybkiego rozkładania i składania poszczególnych części, co znacznie ułatwia czyszczenie i konserwację.

Grzałki pasujące do zestawu:

 • Grzałka Vape Pen

 • Grzałka Vape Pen Mesh

 • Grzałka Vape Pen Strip

Funkcje:

zestaw typu kompakt (bateria połączona z atomizerem), niewymienny ustnik 510, diody LED zamontowana pod uszczelką w podstawie atomizera

Kolory:

czarny, srebrny, tęczowy, niebieski, czerwony, złoty, zielony, fioletowy (zależne od dostawy)

Specyficzne kody

Ryszard_54
2019-08-05

Używam od miesiąca i jest super

  Larysa
  2019-07-24

  Super

   Tobiasz
   2019-07-10

   To mój pierwszy epapieros. Muszę przyznać, że Vape Pen Light jest łatwy w obsłudze i szybko wiedziałem, co i jak. Produkt od Smoka jest dobrze wykonany i pewnie nie zmienię go zbyt szybko. Polecam też zakupy na Liquider, bo sklep ma bardzo dobre ceny i pomocną obsługę. Wszystko na plus!

    Aurora17
    2019-06-25

    Porządnie wykonany, prawidłowo działa

     Tobiasz
     2019-06-10

     Polecam!!!

      Jonasz
      2019-06-06

      Ok

       Dodaj opinię
       Dodaj opinię
       16 innych produktów w tej samej kategorii: