• Wyprzedaż!

Voopoo Drag 2 Zestaw

(1) opinia
269,00 zł
229,00 złZniżka 40,00 zł
Brutto

Prezentowane ceny dotyczą zakupu produktów w sklepie internetowym. Ceny poszczególnych produktów w sklepie internetowym i punktach sprzedaży detalicznej mogą się różnić.

VOOPOO DRAG 2 ZESTAW

Dane techniczne:

Zasilanie lub pojemność baterii: 2 x Akumulator 18650 (brak w zestawie)

Zakres mocy: 5-177W

Pojemność zbiornika: 2ml

Grzałki pasujące do zestawu:

- Grzałka Voopoo Uforce N2

- Grzałka Voopoo Uforce U2

Funkcje: wyświetlacz OLED, regulacja przepływu powietrza, ustnik 510

Kolory: czarna ramka - motyw B-Ink, B-Scarlet, B-Dawn, B- Puzzle, B-Fire Cloud, B-Island, B-Flame, B-Aurora (zależne od dostawy).

Zestaw zawiera:

- e-papieros Voopoo Drag 2 (zasilanie + atomizer)

- grzałki Voopoo Uforce U2 (już zamontowana), Voopoo Uforce N1 oraz Voopoo Uforce T2

- ładowarka microUSB

0sztuk
Ilość
Tego produktu nie kupisz online (nowelizacja ustawy antynikotynowej z dnia 8 września 2016 r.) - sprawdź zakładkę "SKLEPY" (Sieć sklepów), by znaleźć najbliższy stacjonarny punkt sprzedaży i zapytać o dostępność towaru.

  • Dobry produktDobry produkt
  • Dostawa w 48h (Ze względu na duża liczbę zamówień czas dostawy może się wydłużyć)Dostawa w 48h (Ze względu na duża liczbę zamówień czas dostawy może się wydłużyć)

VOOPOO DRAG 2 ZESTAW

Zestaw Voopoo Drag 2 stworzono z uwzględnieniem funkcjonalnych rozwiązań, które gwarantują dużą wydajność, niezwykle długi czas pracy oraz najwyższy stopień bezpieczeństwa. W komplecie znajduje się e-papieros Voopoo Drag 2, grzałki: Voopoo Uforce U2, Voopoo Uforce N3 i Voopoo Uforce T2, ładowarka micro USB oraz dodatkowe uszczelki i szkło. Urządzenie to w rzeczywistości ulepszona wersja Voopoo Drag z innowacyjnym atomizerem Uforce T2 w nowoczesnej stylistyce przypominającej wygląd żywicy. Jego opływowa konstrukcja sprawia, że świetnie układa się w dłoni. Niewątpliwą zaletą jest krystalicznie czysty wyświetlacz OLED na powierzchni kontrolnej z prostym menu pozwalającym na monitorowanie podstawowych parametrów, takich jak stan baterii, tryb napięcie czy moc.Nowoczesny i niezawodny e-papieros Voopoo Drag 2

E-papieros Voopoo Drag 2 różni się od swojego poprzednika mniejszym rozmiarem oraz lżejszą wagą, co sprawia, że jego użytkowanie jest jeszcze wygodniejsze, przy czym świetnie sprawdzi się w podróży. Mimo tego udało się zwiększyć jego maksymalną moc wyjściową do 177 Wat. Wyposażono go w zaawansowaną technologię chipową GENE.FIT umożliwiającą zasilanie dowolnej cewki bez względu na jej rodzaj czy materiał wykonania. Do wyboru są różnorodne tryby, które wpływają na prędkość zużycia baterii, gęstość chmury czy intensywność smaku. Ergonomiczny przesuwny układ napełniania z góry skutecznie chroni przed wyciekami.Dane techniczne:Zasilanie lub pojemność baterii:

2 x Akumulator 18650 (brak w zestawie)Zakres mocy:

5-177WPojemność zbiornika:

2mlGrzałki pasujące do zestawu:

- Grzałka Voopoo Uforce N2

- Grzałka Voopoo Uforce U2Funkcje:

kontrola temperatury, wyświetlacz OLED, regulacja przepływu powietrza, ustnik 510Kolory:

czarna ramka - motyw B-Ink, B-Scarlet, B-Dawn, B- Puzzle, B-Fire Cloud, B-Island, B-Flame, B-Aurora (zależne od dostawy).Zestaw zawiera:

- e-papieros Voopoo Drag 2 (zasilanie + atomizer)

- dodatkowe szkło

- grzałki Voopoo Uforce U2 (już zamontowana), grzałka Voopoo Uforce N1 oraz Voopoo Uforce T2

- ładowarka microUSB

- dodatkowe uszczelki

001-1A47

Specyficzne kody

Marcin
2019-05-19

Super sprzęcik

  • 1 out of 3 people found this review useful.
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii: