E-papieros bez nikotyny

E-papieros bez nikotyny

Popularność e-papierosów z roku na rok coraz bardziej rośnie. Główną przyczyną tego stanu rzeczy jest między innymi zdecydowanie mniejszy negatywny wpływ na zdrowie użytkowników, niż podczas palenia tradycyjnych papierosów. Działanie e-papierosów opiera się na zupełnie innej zasadzie i tym samym zdecydowanie różni się od tradycyjnej, palonej używki. Warto jednak pamiętać, że należy korzystać z nich we właściwy sposób, zgodny z przeznaczeniem i informacjami od producenta. Na rynku dostępne są ciekawe płyny do e-papierosów, np. takie, w których nie znajduje się uzależniająca nikotyna! Liquid bez nikotyny to fantastyczny sposób na urozmaicenie dnia i rzucenie niebezpiecznego palenia tradycyjnych papierosów.

Jak działa e-papieros i czym się różni od tradycyjnej używki?

Mimo, iż działanie e-papierosa wydaje się tożsame z klasycznymi papierosami, to prawda jest zgoła inna. Papierosowy dym powstaje podczas spalania liści tytoniu w bardzo wysokiej temperaturze co oznacza, iż palacze podczas każdego zaciągnięcia się mogą wdychać nawet 5000 substancji rakotwórczych. E-papieros działa zupełnie inaczej - podczas naciśnięcia przycisku na urządzeniu, który odpowiada za uruchomienie grzałki, powstaje nie dym, a para. Grzałka w mgnieniu oka podgrzewa płyn, zwany liquidem, który natychmiast zmienia swój stan skupienia z ciekłego w lotny. To oznacza, iż podczas zaciągania się e-papierosem, tak naprawdę do płuc dociera tylko i wyłącznie para (mgiełka) wraz z substancjami odpowiadającymi za właściwy smak.

Jakie liquidy wybierać?

Większość liquidów składa się z glikolu propylenowego oraz glicerynów, czyli produktów pochodzenia roślinnego, które są praktycznie całkowicie obojętne dla zdrowia. W przeciwieństwie do wersji z nikotyną, e-papieros bez nikotyny ma nieco inny smak. Dlatego producenci stosują w tym rozwiązaniu dodatkowe substancje aromatyzujące, które mają za zadanie zwiększyć przyjemność płynącą z wapowania.

Dla kogo liquid bez nikotyny?

Liquid bez nikotyny jest znakomitym wyborem dla większości waperów. Da ogromną przyjemność płynącą z inhalacji, a także cechuje się niezakłóconym smakiem i ciekawymi aromatami. Co więcej, nie uzależnia fizycznie w żaden możliwy sposób. Jest zatem polecany dla wszystkich wapujących osób, za sprawą o wiele mniejszego negatywnego wpływu na zdrowie niż w przypadku klasycznego palenia, a także znakomitych smaków. Producenci dwoją się i troją aby sprostać oczekiwaniom klientów. W ofertach łatwo znaleźć najróżniejsze bukiety smakowe, nawet te zupełnie nieszablonowe i bardzo ciekawe. Wszystkich warto spróbować, gdyż e-papieros bez nikotyny nie wpływa w znacznym stopniu negatywnie na zdrowie wapujących.

E-papieros bez nikotyny najsłabiej z kolei sprawdzi się w przypadku nałogowych palaczy tradycyjnego tytoniu. Na szczęście na rynku łatwo znaleźć liquidy z nikotyną, które faktycznie potrafią zaspokoić nikotynowy głód, lecz są zarazem bardziej uzależniające. E-papieros bez nikotyny jest tego przeciwieństwem, dlatego nie spełni swojego zadania w przypadku osób uzależnionych. Warto jednak pamiętać, że e-papieros bez nikotyny może służyć jako sposób wyzbycia się uzależnienia nie od nikotyny, a od fizycznej czynności wkładania papierosa do ust i zaciągania się dymem. Wiele osób pali na co dzień duże ilości papierosów z nudy czy z chęci uzyskania przyjemności, a nie z przymusu podyktowanego nałogiem. E-papieros bez nikotyny jest zatem przeznaczony dla praktycznie wszystkich. Warto zamówić swój model już dziś!

    Zostaw komentarz

    help_outlineZapytaj o produkt

    Akceptuję zasady polityki prywatności