►Świętochłowice
Liquider Store


ul. Katowicka 18, 41-605 Świętochłowice
+48 531 836 736

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 9:00-17:00, sob. 9:00 - 14:00

Liquidy tytoniowe i mentolowe w Liquider Świętochłowice

Liquidy to nieodłączna część e-papierosów. Często to właśnie one decydują o tym, że tradycyjne papierosy zamieniamy na elektroniczne gadżety. Są smaczne, przyjemnie pachną i zapewniają całą gamę nowych wrażeń. Wśród liquidów dostępnych w Świętochłowicach możemy wyróżnić wiele różnych smaków, w tym tytoniowe i mentolowe. Czym się wyróżniają i dla kogo będą idealne?

Czym jest liquid?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z e-papierosami albo wręcz zastanawiasz się, czy będą dla Ciebie dobrą alternatywą klasycznych papierosów, z pewnością musisz poznać kilka podstawowych pojęć, jakie wiążą się z ich używaniem. Pierwszym z nich jest właśnie liquid, który oznacza płyn dozowany do zbiorniczka. To on ulega podgrzaniu i służy do wytwarzania par, które następnie są inhalowane przez użytkownika.

Liquidy składają się z gliceryny roślinnej, glikolu i aromatów, które dodają im smaku. Wśród nich możemy wyróżnić preparaty o różnej mocy, związanej z zawartością nikotyny. Dla osób, które nie potrzebują tego związku i chcą cieszyć się jedynie smakiem papierosa elektronicznego, sklep Liquider Store Świętochłowice proponuje liquidy pozbawione nikotyny. Z kolei dla tych, którym zależy na dostarczeniu do organizmu tej substancji czynnej, przygotowane są liquidy o różnych stężeniach, odpowiadające klasycznym papierosom o różnej mocy.

Smak i zapach - jedne z najważniejszych cech liquidów

Wiele osób decyduje się na używanie e-papierosów właśnie ze względu na smak i zapach, jaki wydzielają liquidy. Są one wzbogacone o aromaty, nadające im charakterystycznego, długo pozostającego w ustach posmaku. Co więcej, dzięki intensywnemu uwalnianiu ich do stanu lotnego, również pary wydzielane w postaci efektownej, białej chmury przyjemnie pachną.

Zapach i smak liquidów są tak atrakcyjne, że często nawet osoby niepalące je sobie chwalą. Dlatego też zazwyczaj nie mają nic przeciwko używaniu e-papierosów w ich otoczeniu. Co równie ważne, liquidy nie ulegają spalaniu, a jedynie podgrzaniu, co oznacza, że nie wydzielają szkodliwych substancji. To ogromna zaleta, którą warto wziąć pod uwagę.

Smak tytoniowy dla miłośników klasyki

Wśród wielu różnych nut smakowych, które mają liquidy, chcielibyśmy dziś zwrócić szczególną uwagę na dwa ich rodzaje. Pierwsze z nich to płyny o smaku tytoniowym. Liquider Store w Świętochłowicach oferuje kilka ich rodzajów nawiązujących swoim aromatem do różnych typów tytoniu, w tym do tytoniu orientalnego El Camtel.

Smaki tytoniowe ze względu na ich klasyczne, wytrawne nuty są szczególnie polecane osobom, które cenią sobie taki aromat oraz tym, którzy właśnie zmieniają tradycyjną paczkę papierosów na e-papierosa. Przestawienie się na nowoczesny gadżet z pewnością będzie dzięki temu łatwiejsze.

Smak mentolowy dla orzeźwienia

Drugim popularnym rodzajem dostępnych papierosów są mentolowe, które poprawiają smak w ustach i dodają lekkiego orzeźwienia. Liquidy o takiej nucie smakowej powinny wybrać osoby, które szukają ochłody w upalne dni i marzą o tym, aby na długo utrzymać w ustach świeży, przyjemny aromat. Również osoby, które do tej pory paliły klasyczne papierosy o smaku mentolowym, powinny zdecydować się na ten rodzaj liquidu w Liquider Store Świętochłowice.