►Krotoszyn
Galeria Krotoszyńska


Ul. Słodowa 13, 63-700 Krotoszyn
+48 690 380 140


Godziny otwarcia
pon. - sob. 9:00-21:00, niedz. 10:00-20:00

Liquider Krotoszyn - miejsce, o którym musi wiedzieć każdy miłośnik elektronicznych papierosów

Elektroniczne papierosy podbiły serca wielu palaczy już dawno temu. Jeśli i Ty do nich należysz, a dodatkowo mieszkasz w Krotoszynie, być może słyszałeś już o nowości, jaką oferuje tamtejszy Liquider Store. Jest to Nicomix łączący w sobie najlepsze cechy premixów i longfilli. Poznaj go bliżej i przekonaj się, że jest też dla Ciebie!

Premix i longfill - dodaj bazę i uzyskaj smak liquidu, jaki lubisz

Każdy wielbiciel e-papierosów w pierwszej kolejności sięga po liquid, czyli bazowy płyn do napełniania atomizera. Jest dostępny też przygotowany już roztwór zawierający bazę i aromaty, a także rozpuszczoną w nich nikotynę, czyli liquid nikotynowy. Dostępne są także te, które jej nie zawierają i świetnie sprawdzają się w rękach osób, którym zależy na smaku, a nie na pobieraniu tej substancji aktywnej.

Jednak liquidy można także przyrządzać samodzielnie. Służą do tego premixy i longfille, czyli skondensowane aromaty, do których należy dodać bazę z nikotyną lub bez niej. Premixy od longfilli różnią się przede wszystkim wielkością i tym, jaką objętość liquidu można z nich ostatecznie uzyskać. Osoby, które preferują częste zmiany, zazwyczaj sięgają po mniejsze premixy, ale ci, którzy chcieliby przez długi czas cieszyć się jednym, ukochanym aromatem, na pewno chętniej kupią longfille.

Sprawdź, czy Nicomix jest dla Ciebie

Należysz do osób, które zawsze sięgają po bazy nikotynowe? Jeśli tak, ciekawą alternatywą będzie dla Ciebie Nicomix, czyli nowej generacji płyn do przygotowania liquidu do e-papierosa. Nicomix zawiera już nikotynę i smakowy aromat, rozrobione w niewielkiej ilości bazy. Ma bardzo skoncentrowany smak i choć kupujesz go zaledwie 10 ml, pozwala na uzyskanie aż 60 ml roztworu po dodaniu bazy beznikotynowej. Dzięki temu na pewno starczy na długo, a za sprawą swojej wydajności i atrakcyjnej ceny, pozwoli Ci także zaoszczędzić.

Nicomix łączy w sobie najlepsze cechy premixu i longfilla, pozwalających na stworzenie bardzo dużej ilości wymarzonego liquidu. Co więcej, pozwala na ominięcie podatku akcyzowego, narzuconego na bazy nikotynowe, ponieważ po prostu nie trzeba ich do niego kupować, co dodatkowo obniża koszty wapowania.

Jednocześnie musisz pamiętać, że ze względu na zawartość nikotyny w Nicomixie, zawsze musisz kupować go stacjonarnie. Zachęcamy Cię zatem do wizyty w Liquider Store Krotoszyn, gdzie na pewno znajdziesz swój ulubiony smak tej nowości.

Który Nicomix spodoba Ci się najbardziej?

Skoro już mowa o smakach, pora się przy nich na moment zatrzymać. Każdy wielbiciel e-papierosów doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że są one tak popularne przede wszystkim ze względu na walory smakowe liquidów. Dlatego też odgrywają one taką samą rolę w przypadku Nicomixu.

Jeśli jesteś miłośnikiem smaków orzeźwiających, słodko-kwaśnych i cytrusowych, na pewno spodobają Ci się takie propozycje jak Nicomix Jungle Juice Orange Soda i Nicomix Jungle Juice Grapefruit, które świetnie sprawdzą się w upalne letnie dni. Na jeszcze większe orzeźwienie proponujemy Ice Candy i Strong Menthol, które równie dobrze zastąpią odświeżacz do ust. A jeśli wolisz coś słodkiego, sięgnij po Sweet Raspberry lub Juicy Watermelon i przekonaj się, że e-papieros może smakować jak deser.