Joyetech Exceed Edge Pod

  (4) opinia
  69,00 zł
  Brutto

  Prezentowane ceny dotyczą zakupu produktów w sklepie internetowym. Ceny poszczególnych produktów w sklepie internetowym i punktach sprzedaży detalicznej mogą się różnić.

  JOYETECH EXCEED EDGE POD

  Dane techniczne:

  Pojemność baterii: 650 mAh

  Pojemność kartridża: 2 ml

  Kartridże pasujące do zestawu: Exceed Edge Pod Cartridge

  Funkcje: zestaw typu pod, brak przycisku Power (pod działa w momencie zaciągnięcia się), wskaźnik naładowania baterii różnymi kolorami diody LED

  Kolory: szary, niebieski, zielony, biały, 2 x kolorowy (zależne od dostawy)

  Zestaw zawiera:

  - e- papieros typu pod Joyetech Exceed Edge Pod

  - 2 kartridże Exceed Edge Pod

  - ładowarka microUSB

  Ilość
  Tego produktu nie kupisz online (nowelizacja ustawy antynikotynowej z dnia 8 września 2016 r.) - sprawdź zakładkę "SKLEPY" (Sieć sklepów), by znaleźć najbliższy stacjonarny punkt sprzedaży i zapytać o dostępność towaru.

  • Dobry produktDobry produkt
  • Dostawa w 48h (Ze względu na duża liczbę zamówień czas dostawy może się wydłużyć)Dostawa w 48h (Ze względu na duża liczbę zamówień czas dostawy może się wydłużyć)

  JOYETECH EXCEED EDGE POD

  Zestaw Joyetech Exceed Edge Pod składający się z e-papierosa typu pod, 2 kartridży Exceed Edge Pod oraz ładowarki micro USB. Urządzenie zaprojektowano inspirując się sportowymi samochodami skupiając się przede wszystkim na ergonomii konstrukcji. Charakteryzuje się niewielkim rozmiarem i eleganckim designem z lekko zakrzywioną, opływową budową, dużym przyciskiem i światłami wskaźników przypominających tylne światła samochodu, dzięki czemu zachwyci zarówno początkujących, jak i zaawansowanych waperów. Wykonano go głównie z PETG, który jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, odporny na ciepło, a przy tym przyjazny dla środowiska. Do wyboru są różne wersje kolorystyczne e-papierosa Exceed Edge, co sprawia, że każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie.  Nowoczesny e-papieros Exceed Edge Pod

  E-papieros Joyetech Exceed Edge Pod stworzono z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań zapewniających wygodę użytkowania. Wyposażono go w specjalny system wielokrotnego napełniania - wystarczy jedynie otworzyć zatyczkę na dole, aby łatwo wstrzyknąć płyn do wkładu. Do niewątpliwych zalet zalicza się czytelny wskaźnik baterii. Kiedy poziom naładowania akumulatora jest wysoki lampka miga powoli lub pozostaje zapalona. Jeśli zaś urządzenie ma niski stan baterii światło miga z dużą częstotliwością. Unikalna konstrukcja pojemnika Edge jest zoptymalizowana pod kątem wyczucia smaku i wysokiej zawartości nikotyny. Jednorazowy wkład sprawia, że nie ma konieczności samodzielnej wymiany grzałki.  Dane techniczne:  Pojemność baterii:

  650 mAh  Pojemność kartridża:

  2 ml  Kartridże pasujące do zestawu:

  Exceed Edge Pod Cartridge  Funkcje:

  zestaw typu pod, brak przycisku Power (pod działa w momencie zaciągnięcia się), wskaźnik naładowania baterii różnymi kolorami diody LED  Kolory:

  szary, niebieski, zielony, biały, 2 x kolorowy (zależne od dostawy)  Zestaw zawiera:

  - e- papieros typu pod Joyetech Exceed Edge Pod

  - 2 kartridże Exceed Edge Pod

  - ładowarka microUSB

  X-A-1A43

  Specyficzne kody

  Erwin
  2019-08-07

  ok

   Ellen31
   2019-07-15

   Spodobał mi się

    Walenty
    2019-06-27

    Ostatniego epapierosa wymieniłem właśnie na ten i jestem zadowolony! Łatwy w obsłudze i tani.

     Estera41
     2019-06-07

     ekstra wygląd!

      Dodaj opinię
      Dodaj opinię
      Zobacz także
      16 innych produktów w tej samej kategorii: