• Nowy

Nicomix Jungle Juice Apple With Mint 10 ml

(0) opinii
23,99 zł
Brutto

Prezentowane ceny dotyczą zakupu produktów w sklepie internetowym. Ceny poszczególnych produktów w sklepie internetowym i punktach sprzedaży detalicznej mogą się różnić.

Nicomix Jungle Juice Apple With Mint 10 ml

Smak: Jabłko z Miętą

Zawartość: Butelka 60 ml zawiera 10 ml aromatu z nikotyną, do którego wystarczy dodać glikol i glicerynę.

Jeśli dodamy:

VG/PG 50 ml – uzyskamy płyn o mocy 3,3 mg/ml

VG/PG 40 ml – uzyskamy płyn o mocy 4 mg/ml

VG/PG 30 ml – uzyskamy płyn o mocy 5 mg/ml 

VG/PG 20 ml – uzyskamy płyn o mocy 6,6 mg/ml 

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Dobry produktDobry produkt
  • Dostawa w 48h (Ze względu na duża liczbę zamówień czas dostawy może się wydłużyć)Dostawa w 48h (Ze względu na duża liczbę zamówień czas dostawy może się wydłużyć)

Nicomix Jungle Juice Strong Menthol 10 ml

NICOMIX to nowa generacja komponentów do produkcji liquidów do e-papierosów. Produkty NICOMIX składają się z glikolu, gliceryny, koncentratu aromatu i nikotyny. Standardowy format produktu NICOMIX pozwala na uzyskanie aż 60 ml liquidu o stężeniu nikotyny 3,33 mg/ml i mocnym smaku, z tylko 10 ml roztworu. Wygodne opakowanie typu gorilla oraz wyraźna instrukcja w postaci piktogramu pozwala nawet poczatkującemu użytkownikowi na prawidłowe stworzenie roztworu. Wystarczy dodać glicerynę, glikol ( lub bazę VG/PG 0 mg/ml ), wstrząsnać butelką i już można wapowac liquid. Rozwiązanie takie jest szczególnie atrakcyjne cenowo ponieważ użytkownik nie musi już kupować drogich baz nikotynowych objętych podatkiem akcyzowym. Stanowi to olbrzymią przewagę konkurencyjną w stosunku do starszych generacji produktów takich jak premixy czy longfille i jest przyszłościa branży vapingowej.

A-JJ-N-09

Opis

Pojemność opakowania
60 ml
Nikotyna
20 mg/ml

Specyficzne kody

Brak opinii. Bądź pierwszy.

Dodaj opinię
Dodaj opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: